• Головна
  • Прокурор Кіровоградської області провів першу прес-конференцію
11:30, 27 серпня 2014 р.

Прокурор Кіровоградської області провів першу прес-конференцію

Прокурор Кіровоградської області Михайло Гаврилюк провів першу з часу призначення на посаду прес-конференцію.

У своєму виступі керівник прокуратури краю окреслив основні завдання в умовах проведення на сході країни антитерористичної операції, насамперед це упередження поширення регіоном антидержавних настроїв, збереження миру та громадського порядку, недопущення порушень прав громадян, які пересалились з окупованих територій і з зони дії АТО та мобілізованих мешканців області.

Зокрема, очільник прокуратури області повідомив, що встановлено непоодинокі факти звільнення недобросовісними роботодавцями  призваних на військову службу працівників. В кожному випадку прокуратурою вживались відповідні правові заходи реагування, як наслідок 9 незаконно звільнених мобілізованих громадян поновлено на роботі з виплатою їм середньої заробітної плати.
В сою чергу, за втручання прокуратури поновлено також і соціальні права переселенців. До прикладу,  в Олександрівському та Світловодському районі на закону вимогу прокурора 10-ти сім’ям з дітьми призначено та виплачено соціальну допомогу.

За словами прокурора залишається пріоритетним і питання викорінення корупції. Він зазначив, що робота на вказаному напрямі потребує значної активізації, оскільки із 70 чиновників притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень жодного не звільнено з займаної посади. «Мною ініційовано проведення міжвідомчої наради з правоохоронними органами та органами влади, на якій перед кожним відомством будуть поставленні конкретні завдання щодо викоренення цього явища», - повідомив прокурор області.

Також прокурор області наголосив, що потребує значної активізації робота правоохоронних органів щодо боротьби з незаконним обігом наркотиків, оскільки за останні роки в цій сфері виявлялись лише дріб’язкові правопорушення, а факти збуту практично відсутні.

Наприкінці заходу очільник прокуратури області дав ґрунтовні та повні відповіді на питання представників ЗМІ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокурор
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...