Інсталпласт-ХВ - справжній лідер з виробництва труб

Компанія Інсталпласт – ХВ – це одна з  перших вітчизняна компанія, яка розпочала кваліфіковане виробництво труб для водопостачання, газопостачання та водовідведень та  з’єднувальних частин, які є необхідними для ефективного монтажу трубопровідних систем. На сьогодні ми пропонуємо весь спектр комплектуючих частин, зокрема : трійники, коліна, муфти,  хрестовини. Враховуючи постійний розвиток даної галузі, ми постійно покращуємо та розширюємо асортимент нашої продукції.

Основним напрямком діяльності компанії Інсталпласт – ХВ є дотримання стратегії розвитку організації, тому ми співпрацюємо з закордонними фірмами, завдяки яким вся продукція нашої компанії виготовляється на закордонному обладнанні. На сучасному етапі, ми співпрацюємо з такими провідними закордонними фірмами, як : KRAH, KraussMaffei, CINCINNATI, WEBER, завдяки яким відбувається якісне та швидке виробництво нашої продукції.

Промислова група "Інсталпласт – ХВ" виготовляє широкий асортимент труб для різних сфер застосування. Діяльність компанії відзначається залученням інноваційних методик у виробничому процесі, тому, як результат ми отримуємо високоякісні труби та фасонні частини. На сьогодні, ми пропонуємо сучасні труби не тільки з поліпропілену для внутрішніх систем водовідведення діаметрами 32-110 мм, але й із полівінілхлориду для зовнішніх мереж водовідведення діаметрами 110-400 мм. Враховуючи різні водопровідні системи, ми також пропонуємо труби із поліетилену для водопровідних систем діаметрами 20-400 мм. Для надійного та безпечного газопостачання, фахівці компанії Інсталпласт – ХВ подбали про виробництво сучасних та надійних труб із поліетилену для систем газопостачання діаметрами 20-400 мм SDR-17,6 (3 атм.) і SDR-11 (6 атм.), які відзначаються надійністю та довговічністю у використанні.

Ми подбали не тільки про якісні комплектуючі матеріалів та про зарубіжне устаткування провідних закордонних фірм, але й про доступні ціни. Вся продукція нашої компанії відзначається значно нижчими цінами, значно вищою якістю та є сертифікованою. Замовити будь – який товар від нашої компанії Ви можете на всій території України.

Компанія Інсталпласт – ХВ це продукція високої якості та гарантія безпечного та надійного використання.

Інсталпласт-ХВ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии