Бізнес Кіровоградської області направив на соціальні виплати майже 2 мільярди гривень ЄСВ

Саме таку суму єдиного соціального внеску спрямували суб’єкти господарювання Кіровоградської області на казначейські рахунки у січні-серпні поточного року. В порівнянні з минулим роком бюджет додатково отримав 3,6 мільйонів гривень.

Найбільше коштів від сплати ЄСВ у січні-серпні поточного року надійшло від підприємств бюджетної сфери діяльності – це майже 700 мільйонів гривень, що в загальній сумі склало 35,3 відсотки. Значною є сплата єдиного внеску від фізичних осіб-підприємців та самозайнятих осіб – 114 мільйонів гривень або 5,9%, з грошового забезпечення військовослужбовців – 85,7 млн. грн. або 4,4% від загальних надходжень, – зазначила в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області Надія Воленшчак.

Таких результатів надходжень ЄСВ вдалося досягти завдяки постійній цілеспрямованій роботі з роботодавцями щодо бази, об’єкту та термінів сплати внеску.

Як свідчать аналітичні дані Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області, незважаючи на складні соціально-економічні умови, динаміка надходжень єдиного соціального внеску в регіоні залишається стабільною. Так, протягом серпня поточного року до скарбниць місцевих бюджетів мобілізовано 235,5 мільйонів гривень.

Для платників в органах ГУ Міндоходів створені умови для зручного звітування з ЄСВ. Так, із загальної кількості поданих звітів 95,6% надіслано саме в електронному вигляді за допомогою мережі Інтернет.

Єдиний соціальний внесок є основним джерелом соціальних виплат на фінансування державних гарантій для незахищених верств населення. Саме тому для податківців нашої області одним із головних пріоритетів роботи є стабільність і повнота акумуляції до бюджету саме цього платежу.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua