• Головна
  • Бізнес Кіровоградської області направив на соціальні виплати майже 2 мільярди гривень ЄСВ
09:01, 13 вересня 2014 р.

Бізнес Кіровоградської області направив на соціальні виплати майже 2 мільярди гривень ЄСВ

Саме таку суму єдиного соціального внеску спрямували суб’єкти господарювання Кіровоградської області на казначейські рахунки у січні-серпні поточного року. В порівнянні з минулим роком бюджет додатково отримав 3,6 мільйонів гривень.

Найбільше коштів від сплати ЄСВ у січні-серпні поточного року надійшло від підприємств бюджетної сфери діяльності – це майже 700 мільйонів гривень, що в загальній сумі склало 35,3 відсотки. Значною є сплата єдиного внеску від фізичних осіб-підприємців та самозайнятих осіб – 114 мільйонів гривень або 5,9%, з грошового забезпечення військовослужбовців – 85,7 млн. грн. або 4,4% від загальних надходжень, – зазначила в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області Надія Воленшчак.

Таких результатів надходжень ЄСВ вдалося досягти завдяки постійній цілеспрямованій роботі з роботодавцями щодо бази, об’єкту та термінів сплати внеску.

Як свідчать аналітичні дані Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області, незважаючи на складні соціально-економічні умови, динаміка надходжень єдиного соціального внеску в регіоні залишається стабільною. Так, протягом серпня поточного року до скарбниць місцевих бюджетів мобілізовано 235,5 мільйонів гривень.

Для платників в органах ГУ Міндоходів створені умови для зручного звітування з ЄСВ. Так, із загальної кількості поданих звітів 95,6% надіслано саме в електронному вигляді за допомогою мережі Інтернет.

Єдиний соціальний внесок є основним джерелом соціальних виплат на фінансування державних гарантій для незахищених верств населення. Саме тому для податківців нашої області одним із головних пріоритетів роботи є стабільність і повнота акумуляції до бюджету саме цього платежу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЄСВ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...