У прокуратурі області проведено семінар щодо застосування виборчого законодавства

В прокуратурі Кіровоградської області проведено навчально-практичний семінар з питань додержання вимог законів України під час проведення позачергових виборів народних депутатів України та особливостей прокурорського реагування на порушення законодавства про вибори.

У роботі семінару взяли участь працівники прокуратури області відповідальні за вказаний напрямок, міськрайпрокурори та молоді спеціалісти.

На семінарі було зазначено, що згідно з вимогами виборчого законодавства контроль за додержанням та застосуванням законодавства про вибори народних депутатів України здійснюють Центральні виборчі комісії, відповідні окружні та дільничні виборчі комісії.

Прокурори ж повинні забезпечити прийняття законних рішень за результатами розгляду матеріалів виборчих комісій, заяв суб'єктів виборчого процесу та повідомлень засобів масової інформації про вчинення злочинів, а також притягнути, за наявності підстав, винних осіб до відповідальності, виключити випадки будь-якої участі прокурорсько-слідчих працівників у проведенні виборчого процесу і діяти виключно на принципах законності та об'єктивності.

За підсумками семінару вироблено єдиний підхід для правильного застосування діючого законодавства з тим, щоб право кожного учасника виборчого процесу було захищене.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua