• Головна
  • Кіровоградська область серед регіонів-лідерів по оздоровленню та забезпеченню відпочинком дітей шкільного віку
15:30, 1 жовтня 2014 р.

Кіровоградська область серед регіонів-лідерів по оздоровленню та забезпеченню відпочинком дітей шкільного віку

Про це повідомила під час Всеукраїнської селекторної наради заступник голови облдержадміністрації Віта Атаманчук.

У ході селектору підведено підсумки літньої оздоровчої кампанії 2014 року. Як зазначила заступник Міністра соціальної політики України Наталія Федорович, в усіх областях України оздоровлено та забезпечено відпочинком 93% дітей від запланованого, з них 57,4% шкільного віку. Також на високому рівні забезпечено оздоровлення пільгових категорій дітей, а саме: 94,7% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 93,2% дітей із багатодітних сімей та 91,2% дітей з обмеженими можливостями. Разом з тим, посадовець наголосила на об’єктивності проблем, що не дали змоги забезпечити стовідсоткове оздоровлення, а саме втрату великої кількості закладів оздоровлення та відпочинку окупованої території.

Що стосується нашої області, заступник Міністра соціальної політики високо відзначила оздоровчу роботу, а особливо дітей тимчасово переміщених осіб з місць проведення АТО та дітей шкільного віку. По останньому показнику Кіровоградщина займає 4 місце в державі (забезпечили оздоровленням та відпочинком більше 70% дітей шкільного віку, що перевищує загальнодержавний показник 57,4% дітей).

Взагалі ж, протягом 2014 року оздоровленням та відпочинком охоплено 73392 (74,9%) дитини шкільного віку, з яких відпочинком охоплено майже 46,6% дітей (45656 дітей), оздоровленням близько 28,3% (27736 дітей), серед них 41853 — дитини пільгових категорій.

Влітку 2014 року було відкрито 541 дитячий оздоровчій заклад, у т.ч. 7 – позаміських та 534 - на базі шкіл та позашкільних закладів, що на 9 закладів менше ніж у 2013 році (зменшення у зв'язку з тим, що на базі малокомплектних шкіл табори відпочинку не відкривались, діти на відпочинок довозились до закладів, які розташовані неподалік).

Всі стаціонарні оздоровчі заклади області пройшли державну атестацію та внесені у державний реєстр дитячих оздоровчих закладів оздоровлення та відпочинку. У 2015 році згідно затвердженого плану всі заклади оздоровлення пройдуть повторну атестацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#оздоровлення
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...