• Головна
  • Про оплату населенням Кіровоградської області житлово-комунальних послуг
13:14, 4 жовтня 2014 р.

Про оплату населенням Кіровоградської області житлово-комунальних послуг

У серпні 2014р. населенню області нараховано за житлово-комунальні послуги 25,9 млн.грн., що на 20,7% більше порівняно з серпнем 2013р.

Рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг, включаючи погашення боргів попередніх періодів, за серпень 2014р. у 7 районах області та містах Кіровограді, Олександрії, Світловодську вищий за 100%. Найвищий рівень оплати відзначався у Кіровоградському, Устинівському, Долинському, Бобринецькому, Олександрівському районах та містах Світловодську і Олександрії.

Заборгованість населення за централізоване опалення та гаряче водопостачання становила 50,7 млн.грн., з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 32,5 млн.грн., централізоване водопостачання та водовідведення – 21,1 млн.грн., вивезення побутових відходів – 0,9 млн.грн.

За газопостачання населенням області оплачено нараховані до сплати суми у поточному періоді, частково погашено борг попередніх періодів та проведено попередню оплату послуг, за рахунок чого утворилася дебіторська заборгованість у сумі 4,7 млн.грн.

У серпні 2014р. мали борг за 3 місяці та більше: за централізоване опалення та гаряче водопостачання 29,5% власників особових рахунків, з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 20,4%, газопостачання – 16,1%, централізоване водопостачання та водовідведення – 10,5%, вивезення побутових відходів – 8,3%.

У серпні 2014р. населенням області сплачено за спожиту електроенергію 17 млн.грн., що на 13% більше порівняно з відповідним місяцем 2013р.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#оплата житлово-комунальних послуг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...