• Головна
  • Кіровоградці, а ви перевірили себе у списку виборців?
14:59, 9 жовтня 2014 р.

Кіровоградці, а ви перевірили себе у списку виборців?

Напередодні проведення позачергових виборів народних депутатів України жителі міста мають можливість перевірити достовірність персональних даних, внесених до реєстру виборців. Крім того за постановою ЦВК можливо змінити виборчу дільницю (дільницю для голосування) без зміни виборчої адреси.

Щоб провірити себе в списку виборців не відходячи з дому можна зайти на сайт Державного реєстру виборців — https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index. Послідовно виконуючи інструкції, зареєструватись в «особовому кабінеті» та перевірити правильність написання прізвища, ім’я, по — батькові, дату народження, розміщення виборчої дільниці.

Маючи вільний час, можна завітати маючи паспорт до відділу ведення Державного реєстру виборців в вашому районі міста.

Для Ленінського району Кіровограда , це відділення за адресою: м. Кіровоград, вул. Дворцова, 53/38 т. 24-45-06, 22-76-07

Для Кіровського — за адресою: м. Кіровоград, вул. Дворцова, 41/28 т. 22-24-43, 24-29-92

Відділи працюють понеділка по п’ятницю 8-00 – 17.15. Обідня перерва з 12.00 до 13.00.

За потреби тут ви можете змінити місце голосування. Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про Державний реєстр виборців» за мотивованим зверненням виборця, який має право голосу на загальнодержавних виборах, орган ведення Реєстру може тимчасово змінити виборцю місце голосування (виборчу дільницю) без зміни його виборчої адреси. Для цього треба звернутись не пізніше 20 жовтня 2014 року до органу ведення Реєстру. Тимчасова зміна місця голосування виборця підтверджується посвідченням. Не забувайте, що тимчасова зміна місця голосування без зміни виборчої адреси забезпечує включення виборця до списку виборців одноразово – на конкретну дату виборів, тож наступного разу процедуру доведеться проходити знову.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...