• Головна
  • До фіскальної служби області за публічною інформацією звертались 88 разів
08:27, 10 жовтня 2014 р.

До фіскальної служби області за публічною інформацією звертались 88 разів

Із загальної кількості запитів 55 надійшло від юридичних осіб, 17 – від громадян, 14 – від представників засобів масової інформації та 2 запити від об’єднань громадян без статусу юридичної особи.

Запитувачі цікавилися інформацією щодо податкового статусу контрагентів, щодо діяльності благодійних організацій, наданням копій актів перевірок, інформацією стосовно отриманих доходів посадових осіб тощо.

Всі вони розглянуті у встановлений законодавством термін. За результатами розгляду задоволено 82 запити або 93,2% від загальної кількості. Шість запитів направлено належному розпоряднику інформації.

Нагадуємо, що право здійснювати запити на отримання публічної інформації надається Законом України „Про доступ до публічної інформації”, метою якого є забезпечення прозорості та відкритості суб'єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.

Запит на інформацію до Головного управління ДФС у Кіровоградській області можна надіслати на електронну скриньку: [email protected] або поштою: 25006, м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 55.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#звернення за публічною інформацією
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...