
15:40, 9 жовтня 2014 р.
Політолог: Інформаційно-політична війна проти Хорошковського спрямована на ослаблення «Сильної України»
Політолог Володимир Фесенко вважає, що проти Валерія Хорошковського розпочата інформаційно-політична війна, справжня мета якої - послабити одного з фаворитів майбутніх виборів - партію Сергія Тігіпка «Сильна Україна», передають "Коментарі".
«Нинішні вибори відрізняються підвищеною конфліктністю та інформаційно-політичними війнами проти окремих політичних лідерів і кандидатів у депутати парламенту. Це наслідок і атмосфери війни, яка дуже впливає на виборчу кампанію, і тих конфліктів, які розкололи українське суспільство під час Майдану. Інформаційно-політична війна проти Хорошковського явно спрямована на ослаблення "Сильної України", одного з фаворитів майбутніх виборів. Можливо, у замовників цієї кампанії є особисті мотиви», - зазначає Володимир Фесенко.
За його словами, не менш абсурдно виглядає спроба відсторонити Хорошковського від виборів на підставі того, що він останні два роки перебував у відрядженні, а потім на лікуванні за кордоном.
«Спроба усунути Хорошковського від участі у виборах на тій підставі, що він останні два роки проживав поза територією України, вкотре показала абсурдність і архаїчність цієї норми законодавства (про те, що кандидат в депутати останні п'ять років повинен проживати на території України) в умовах глобалізації. Нагадаю, на цій же підставі не хотіли допустити до президентських виборів Віталія Кличка», - додав політолог.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:05
30 квітня
17:35
28 квітня
15:00
28 квітня
ТОП новини
Оголошення
04:04, 20 квітня
04:04, 20 квітня
19:34, 22 квітня
19:34, 22 квітня
19:34, 22 квітня
live comments feed...