15:44, 10 жовтня 2014 р.

На чому виховуються наші діти?

На Кіровоградщинні зафіксували підкуп виборців кандидатом в народні депутати по округу№101 - Олегом Голімбієвським.

Кандидат у народні депутати України від «Радикальної партії» по округу №101 Михайло Бевзенко заявив, що у Маловисківському районі (смт Смоліно) через систему загальноосвітніх установ реалізовується програма, яку в партії розцінюють як підкуп виборців.

«Я отримав сигнал від свідомих і чесних жителів смт Смоліно про те, що в «Смолінському навчально-виховному об’єднані» купують виборців і головне, що цинічно це роблять там де виховуються наші з Вами діти. Я не міг лишитися байдужим» - сказав Бевзенко.

Жити по-новому… Кажуть одне – роблять інше. Вони просто спекулюють почуттями людей, які довірливо слухають про майбутнє «покращення», процвітання, достаток. Брехня – це найлегший шлях до політичного Олімпу. Ось так вирішив кандидат - Олег Голімбієвський. Про яку країну ми говоримо, за що борються наші хлопці на сході країни, за що віддають свої життя?

На чому виховуються наші діти?, фото-1

Цинічно і нахабно Голімбієвський роздає пайки, не дивлячись, що в цій установі по коридорах ходять діти, які тільки пізнають світ, вчаться відрізняти де правда , а де брехня, де добро, а де зло. І тільки ми з Вами, дорослі, та той світ, що їх оточує, вкладаємо їм ці цінності. Чого ми хочемо в майбутньому якщо їхні вчителі,котрі мали б сіяти «розумне, добре, вічне», продаються Голімбієвському за пайки.

Багатьом людям чомусь важко керувати й нічого не «прикарманювати».

Школи, дитячі садочки та інші освітні заклади – це святе і тут не місце для матеріальної вигоди, корупції та беззаконня. І це треба затямити раз і назавжди.

На чому виховуються наші діти?, фото-2

«Згідно ч. 14 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України», надання виборцям чи установам коштів або безоплатно товарів чи інших матеріальних цінностей забороняється. Такі дії кандидатів трактуються як непрямий підкуп виборців і можуть каратися згідно норм Кримінального кодексу України. Тому займатись благодійною та спонсорською діяльністю під час виборів кандидатам в депутати забороняється, і Голімбієвського це теж стосується, хай не забуває про це, хоть він і бандит.» – наголосив Михайло Бевзенко.

Сільський голова Микола Мазура, який теж приїхав до освітьнього закладу, де викрили Голімбієвського, наголосив, що це ганебно для смт Смоліно і пообіцяв надалі пильнувати за роботою нечесного кандидата.

На чому виховуються наші діти?, фото-3

Хіба не за це загинули наші діти та померли сотні наших українських патріотів? І ті з кандидатів, які не припиняють своєї ганебної справи, просто глумляться над їхньою світлою пам'яттю! Тільки спільними зусиллями влади та громадськості, ми не допустимо поширення такого ганебного явища, забезпечимо чесні,справедливі вибори та збережемо себе від таких Голімбієвських.

На чому виховуються наші діти?, фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#підкуп виборців #Смоліно #Михайло Бевзенко
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...