• Головна
  • Кіровоградщина: На виборчі округи сиплеться «чорнуха»
15:22, 10 жовтня 2014 р.

Кіровоградщина: На виборчі округи сиплеться «чорнуха»

На Кіровоградщині суцільний потік негативу. «Чорнуха» у ЗМІ, на сітілайтах та листівках. А у 99 та 100 виборчих округах точиться конфлікт між сімейними тандемами кандидатів.

Виборча кампанія до ВР у виборчому окрузі №102 (центр: місто Знам’янка, включає: міста Знам’янка, Світловодськ, Знам’янський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський, Світловодський райони) знаходиться у стадії "кипіння". Особливо це помітно у Світловодську, де "чорнуха" полилася рікою.

Зокрема, в газеті "Свобода Кіровоградщини" №1(5) жовтень 2014 розміщено матеріали з негативною інформацією на одного з кандидатів по округу Олеся Довгого: "Нашестя "довгоносиків "у 102-му окрузі", "Від зустрічей за зачиненими дверима до виборів без виборців" та "Кандидат-свободівець зустрівся з своїми однодумцями". Інший потік негативу на цього ж кандидата розміщено в газеті "Наддніпрянська Зоря" №4: "Бандити йдуть...київські?" та "Хочеться вірити". В цій же статті розміщено позитивну інформацію про кандидата у народні депутати по цьому округу Віктора Бойка.

Також, у матеріалі газети "Світловодськ Інформ" №40 від 02.10.2014 року, розміщена стаття негативна інформація про партію «Свобода» та кандидата від цієї партії Руслана Степуру: "Вадим Бондар: "Свобода" робить все, як того хоче Путін». Вадим Бондар - кандидат у народні депутати від Блоку Петра Порошенка.

У виборчому окрузі №101 (центр – смт. Голованівськ, межі - Гайворонський, Голованівський, Маловисківський, Новоархангельський, Новомиргородський, Ульяновський райони) також поширюють листівки з ознаками «чорного піару». Велику кількість таких листівок з негативною інформацією про кандидата у народні депутати від Блоку Петра Порошенка Олега Голімбієвського спостерігачі ОПОРИ зафіксували на території смт Голованівсь та Новоарххангельськ.

Наклад листівок 120 000 примірників, інших вихідних даних не вказано. У листівці використовуються такі епітети як «п’яниця», «бидло», «хамло», «рейдер», «брехло», «кровопивця», «злодій». Також в листівці розміщено кольорові ілюстрації.

Спостерігачу ОПОРИ кандидат у народні депутати Олег Голімбієвський повідомив, що листівки розповсюджують невідомі вночі з машин по всій території округу. І що даним фактом поширення наклепницької інформації він звертатиметься до правоохоронних органів.

Нагадуємо, що згідно із ч. 1 ст.68 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: передвиборна агітація - це здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за певного кандидата у депутати або партію - суб'єкта виборчого процесу. А згідно ч. 23 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: забороняється виготовлення та розповсюдження друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, що не містять відомостей про замовника друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, установу, яка здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

9 березня у Кіровограді з’явилися сіті-лайти з негативною інформацією та закликами не голосувати за кандидата у народні депутати Березкіна. Якого саме Березкіна - не зрозуміло, адже у 99 ОВО (Центр: місто Кіровоград, Ленінський район. ОВО включає: частина Кіровського, частина Ленінського районів міста Кіровограда) кандидатом є Максим Березкін (самовисування, син нардепа Станіслава Березкіна), а у 100 ОВО (Центр: місто Бобринець. ОВО включає: частина Кіровського, частина Ленінського міста Кіровограда, Бобринецький, Вільшанський, Добровеличківський, Кіровоградський, Компаніївський, Новоукраїнський райони, селище міського типу Нове Кіровоградської міської ради) - сам Станіслав Березкін.

На фото зображені брати Дяченки, у фальсифікації кримінальної справи проти яких, рідні та близькі не раз звинувачували людей С. Березкіна. Про це вони неодноразово заявляли у ЗМІ та під час протестних акцій під правоохоронними органами та судами. Підписано: "Особиста громадянська позиція С. Чубченко". Основне гасло закликає: «…Не голосуй за Березкіна».

Як вказано на сітілайтах, рекламна площа належать ТОВ «Композиція». З інформації взятої у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців стало відомо, що одним із співвласників товариства є Онул Микола Леонідович. М. Онул є кандидатом по виборчому округу №100, балотується як самовисуванець. Член політичної партії «Удар Віталія Кличка».

Дружина М.Онула, Лариса Онул, також є кандидатом в народні депутати України по виборчому округ №99, самовисування. Є членом тієї ж партії «Удар».

У штабі Березкіна переконані, що чорним піаром займається саме подружжя Онулів.  Сергій Чубченко є громадським активістом, весною 2014 року заявляв про свою причетність до Правого сектору.

В мережі фейсбук було знайдено акаунт Сергія Чубченка. У своїй хроніці він виказує своє відверто негативне ставлення до Станіслава Березкіна і його оточення. В кінці С.Чубченко висловлює подяку Ларисі та Миколі Онулу за надану рекламну площу і допомогу у боротьбі з Березкіним.

Згідно п.10 ст.74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Забороняється розповсюдження завідомо недостовірних або наклепницьких відомостей про партію - суб'єкта виборчого процесу або про кандидата у депутати, недостовірний або наклепницький характер яких встановлено у судовому порядку.

Kirov_Chornuha_sipletsia_obiednane (2)Kirov_Chornuha_sipletsia_obiednane (5)Kirov_Chornuha_sipletsia_obiednane (9)Kirov_Chornuha_sipletsia_obiednane (2)

"ПРЕС СЛУЖБА - ОПОРА КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛ"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#«чорнуха»
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...