• Головна
  • Кіровоградщина: Кандидати 103 виборчого округу працюють з таємними рекламістами
12:59, 16 жовтня 2014 р.

Кіровоградщина: Кандидати 103 виборчого округу працюють з таємними рекламістами

Кандидати 103 виборчого округу (Центр: місто Олександрія. ОВО включає: місто Олександрія, Долинський, Олександрійський, Петрівський, Устинівський райони) агітують через таємних рекламістів або без будь-яких ознак походження реклами.

Банер «Блоку Петра Порошенка» з’явився на центральному проспекті Олександрії, однак вихідних даних на цьому зображенні немає. Банер вивішено на фасаді торгівельного центру «Гірник».

На центральних вулицях міста розміщено біг-борди та сіті-лайти з рекламою «Блоку П. Порошенка» і кандидата у народні депутати Анатолія Кузьменка («Блок П. Порошенка») на яких не зазначено розповсюджувача зовнішньої реклами, хоча наявні вихідні данні.

А. Кузьменко – депутат Кіровоградської обласної ради (одномандатний мажоритарний округ № 31), член «Народної Партії», генеральний директор ТОВ «УкрАгроКом»

Кандидат-мажоритарник Анатолій Дорофеев (самовисування) рекламується на білбодах, де теж не зазначено розповсюджувача зовнішньої реклами.

А. Дорофеев – генеральний директор ТОВ «Агродар ЛТД», безпартійний.

Аналогічне порушення виявлено з боку кандидата у народні депутати Володимира Дожджаника («Сила людей»). Розповсюджувача передвиборної агітації кандидата на білбодах не зазначено.

В. Дожджаник депутат Олександрійської міської ради шостого скликання, член партії «Сила людей», з 2010 року займає посаду директора ТОВ «Телерадіокомпанія Маяк».

Відповідно до законодавства, рекламні засоби, тобто засоби, що використовуються для доведення реклами до її споживача, забезпечуються маркуванням із зазначенням на каркасі рекламного засобу найменування розповсюджувача зовнішньої реклами, номера його телефону, дати видачі дозволу та строку його дії.

Згідно ч. 23 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Забороняється виготовлення та розповсюдження друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, що не містять відомостей про замовника друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, установу, яка здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

"ПРЕС СЛУЖБА - ОПОРА КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛ"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#таємні рекламісты
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...