![](https://s.0522.ua/section/logo/upload/pers/13/logo.png?20240727)
Настав час захистити себе, оселю та рідну землю
12:33, 19 жовтня 2014 р.
«ЗАСТУП» крокує шляхом перемоги
Настав час захистити себе, оселю та рідну землю
У межах проекту «Добрі справи» активісти «ЗАСТУПу» провели благодійну акцію з підтримки одного з найкращих аграрних навчальних закладів I–II рівня акредитації в Україні — Борщівського агротехнічного коледжу.
15 жовтня, під час відвідин навчального закладу лідерами «ЗАСТУПу», коледж одержав сучасне комп’ютерне обладнання.
«Ми переконані, що досить уже сільгоспвиробнику гнути спину, як наші діди-прадіди. Ми обстоюємо державну підтримку впровадження новітніх агротехнологій, розвитку агроосвіти. І сподіваємося, що передана коледжу під час благодійної акції мультимедійна дошка сприятиме якісному навчанню студентів-аграріїв», — зазначивактивіст «ЗАСТУПу» Іван Степанович.
Також представники «ЗАСТУПу» взяли участь у висаджуванні яблуневого саду з особливими сортами дерев.
«Усі саджанці — виключно українські. Їхній сорт називається «Слава переможцям!». «ЗАСТУП» вірить у власну перемогу, у тріумф українського села та аграрія. Тому я пропоную й сад назвати — «Слава переможцям!», — сказала один із лідерів «ЗАСТУПу» Ірина Синявська.
Вона зауважила, що рівень української аграрної освіти дуже високий — Україна друга за рівнем підготовки фахівців після Франції. Але наразі коледжі та виші потребують оновлення матеріальної бази та підтримки держави.
Того ж дня, у межах всеукраїнського передвиборчого турне, партія «ЗАСТУП» провела регіональний форум політсили у м. Борщів Тернопільської області. Для участі в заході приїхали майже 500 селян і сільгоспвиробників з усієї Тернопільщини. Лідери партії представили 7 першочергових реформ українського села, розроблені партією «ЗАСТУП». Зокрема, це розширення повноважень сільських громад, створення стимулів для фермерів-початківців, запровадження спеціального режиму сприяння для лікарів, вчителів та інших представників сільської інтелігенції, аби зробити село привабливим для життя, а також ухвалення та фінансування Державної програми, котра гарантуватиме сільським дітям доступ до якісної освіти, підніме якість медицини.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
13:00
15 липня
Як обрати барбершоп та на що звернути увагу
Новини компаній
11:07
12 липня
Вступ без НМТ та ЗНО!
Новини компаній
13:00
11 липня
Київстар ТБ та Агенти крові запрошують до ініціативи "Справжній супергерой – це ти"
Партнерський матеріал
12:43
11 липня
Мигдалевий пілінг Enerpeel MA: Ваш шлях до досконалої шкіри
Новини компаній
17:00
8 липня
Оголошення
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
11:20, 12 червня
11:48, 16 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...