• Головна
  • За користування лісовими ресурсами Кіровоградщини сплачено понад чотири мільйона гривень
08:24, 21 жовтня 2014 р.

За користування лісовими ресурсами Кіровоградщини сплачено понад чотири мільйона гривень

З початку 2014 року до місцевої скарбниці Кіровоградщини надійшло 4,04  млн. грн. збору за спеціальне використання лісових ресурсів, до державного бюджету – 532,9 тис. грн.

При цьому загалом вдалося перевищити минулорічні показники на 1,7 млн. грн. або на 60,5%. Найбільш крупним лісокористувачем області є Чорноліське лісове господарство, яке працює в Знам’янському районі.

Нагадуємо, що згідно до Податкового кодексу України об’єктом оподаткування збором є деревина, заготовлена в порядку рубок, а також під час поліпшення якісного складу лісів, розчищення лісових ділянок, другорядні лісові матеріали (пні, кора), та побічні лісові користування: заготівля сіна, випасання худоби, заготівля горіхів, грибів, ягід тощо.

Збір за спеціальне використання лісових ресурсів справляється з метою раціонального використання, належного збереження і необхідного відтворення лісових ресурсів. Якість виконання робіт по проведенню лісогосподарських заходів та утримання лісів у належному санітарному стані  залежить від суми сплаченого лісового податку.

Звертаємо увагу на те, що у 2014 році граничні терміни подання звітності по збору за спеціальне використання лісових ресурсів за три квартали 2014 року – 10 листопада; за весь 2014 рік – 9 лютого 2015 року.

Кінцевий термін сплати збору у 2014 році за три квартали – 19 листопада,  за рік – 19 лютого 2015 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#користування лісовими ресурсами
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...