![](https://s.0522.ua/section/logo/upload/pers/13/logo.png?20240727)
15:36, 21 жовтня 2014 р.
Кіровоградська область: з нагоди Дня захисника України рятувальники отримали чергові звання та відзнаки
20 жовтня з нагоди відзначення нещодавно встановленого Президентом держави Дня захисника України в урочистій обстановці працівники пожежно-рятувальної служби області отримали чергові звання.
Також за високий професіоналізм, сумлінне виконання покладених завдань, за вагомий особистий внесок у зміцнення служби цивільного захисту начальник Управління ДСНС в області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Федорчак кращим працівникам служби порятунку Кіровоградщини вручив Почесні грамоти, грамоти та подяки Держслужби з надзвичайних ситуацій, Кіровоградської обласної державної адміністрації та обласної ради, обласного Управління ДСНС та медалі «За вагомий внесок у розвиток служби цивільного захисту області». Серед нагороджених були й ветерани та пенсіонери служби, чий досвід та напрацювання і сьогодні незмінно служать справі безпеки та захисту населення і території регіону від різних надзвичайних ситуацій. Крім того, окремих працівників служби порятунку архієрейськими грамотами відзначила православна церква.
У ДСНС у Кіровоградській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
13:00
15 липня
Як обрати барбершоп та на що звернути увагу
Новини компаній
11:07
12 липня
Вступ без НМТ та ЗНО!
Новини компаній
13:00
11 липня
Київстар ТБ та Агенти крові запрошують до ініціативи "Справжній супергерой – це ти"
Партнерський матеріал
12:43
11 липня
Мигдалевий пілінг Enerpeel MA: Ваш шлях до досконалої шкіри
Новини компаній
17:00
8 липня
Оголошення
18:56, 18 липня
11:48, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...