• Головна
  • Сьогодні в Кіровограді будуть мітингувати
11:01, 23 жовтня 2014 р.

Сьогодні в Кіровограді будуть мітингувати

Комітет захисту фінансових прав проводить акцію проти свавілля влади.

Сьогодні, 23 жовтня у Кіровограді о 14.00 на площі Героїв Майдану, - відбудеться громадська акція на захист фінансових прав громадян. Допоможемо столичним чиновникам не чинити злочини в банківській сфері та люстрації за незаконні дії.

Масові переведення з одного банку в інший спостерігаються сьогодні в переважній більшості силових структур. Працівників МВС, МНС, прокуратури та юстиції примушують переходити до трьох державних банків згідно рішення Уряду.

Наскільки це законно та відповідає принципам демократії та європейським нормам? Ці дії породжують багато питань про те, наскільки законно позбавляти людей права вибирати банк, у якому їм буде найзручніше обслуговуватися. Ї чому нова влада, Прем’єр-міністр Яценюк, Міністр МВС Аваков та Міністр юстиції Петренко свідомо йдуть шляхом попередньої злочинної влади, зобов’язавши міліціянтів, працівників МЧС, Пенітенціарної служби, прокуратури, військових, юстиції, інших державних органів під загрозою звільнення отримати зарплатні картки державних банків.

Чому саме зараз приймаються незаконні рішення? В пам’яті народу злочинні рішення попередньої влади про примусовий перевід підлеглих до окремих банків. Це підтримка окремих банків, нехай навіть державних. Адже ж чому це здійснюється за рахунок наших коштів. Тому чого для цього влада порушує закон і права громадян. Чому влада практикує порушувати закони на тих, хто не має змоги відкрито протестувати, оскільки це заборонено? Чому ж сама влада порушує заборонені законом речі? Куди зараз нас веде влада?!

Організатори акції звертають увагу на те, що Закон України "Про оплату праці" (ст. 24 и 25) прямо вказує на право кожної особи самостійно розпоряджатися своєю зарплатою та містить пряму заборону будь-кому заважати працівникові розпоряджатися зарплатою. Таким чином, поперед усе під час вибору банку, що обслуговує, повинно максимально врахуватись інтереси працівників, якими є військові, працівники МНС, Пенітенціарної служби, міліції, прокуратури, юстиції тощо. При цьому порушення принципу добровільного вибору банку та передавання персональних даних банківським установам без відома працівників є кримінальними злочинами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мітинг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...