• Головна
  • Проти Довгого будуть боротися магічними ритуалами
16:11, 23 жовтня 2014 р.

Проти Довгого будуть боротися магічними ритуалами

Передвиборча боротьба в межах одномандатного округу №102 перейшла у стадію відвертого бісовства. Після того, як журналістам Мустафі Найему та Сергію Лещенку, не вдалося зірвати кампанію лідера перегонів Олесю Довгому шляхом стандартних провокацій, політтехнологи вирішили задіяти нетрадиційні механізми. Перешкодити Довгому вони розраховують ритуальними обрядами відомого «чародія – астролога» Павла Глоби, який вже вирушив на Кіровоградщину.

Про участь Глоби у передвиборчих провокаціях Найема та Лещенка повідомив сайт Утро.UAКоментуючи ситуацію, Глоба повідомив про те, що раніше він вже намагався коригувати кампанію Довгого на відстані.

«Проте сьогодні сузір’я (особливо, пов’язані із містерією Змієносця), стверджують, що дистанційні методи не працюють. Тому, необхідна моя особиста участь для проведення процедур та ритуалів безпосередньо в Кіровоградської області», - зазначив Глоба. Які саме обряди та ритуали планує задіяти пан Глоба, «астролог» не уточнив.

Однак, попередні прогнози цього «видатного чародія» говорять самі за себе. Сайт пригадує, як у 2009 році Глоба передбачив перемогу на президентських виборах Юлії Тимошенко. А після того, в березні 2010 року, на підтримку Глоби в Інтернеті з’явилася замітка, датована заднім числом, про те, що насправді Глоба передбачив перемогу Януковича та завжди вірив у нього.

Експерти вважають, що ритуальні обряди Глоби проти Довгого скоріше за все теж призведуть до іншого ефекту та завершаться перемогою Олеся Довгого.

Адже проти Найема грає більш могутня сила. Як відомо, нещодавно Мальфари об’єдналися із «Білими янголами», та виступили за перемогу добра над злом іслама.

За даними останніх соціологічних досліджень Центру «Всеукраїнський соціологічний союз», рейтинг Довгого складає 37,8 %, тоді як Андрій Лаврусь, за якого агітують Найем, Лещенко, а ось тепер «чаклує» й Глоба, складає лише 0,5%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#довгий
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...