• Головна
  • Довгий презентував книгу історії створення Світловодська
10:45, 24 жовтня 2014 р.

Довгий презентував книгу історії створення Світловодська

Олесь Довгий днями презентував перед колективом Кременчуцької ГЕС Альманах «Світловодськ. Народження міста» – книгу спогадів про створення першої турбіни гідроелектростанції, які команда молодого політика зібрала поміж місцевих ветеранів.

«Пам'ять, особливо для ветеранів, – дуже важлива. І нічого немає краще, коли ця пам'ять, ці спогади знаходяться на сторінках книги. Всі звикли до комп’ютера, до Інтернету, але всеодно книжку, як і театр, нічого не замінить», – сказав на презентації Сергій Яременко, директор Кременчуцької ГЕС.

«55 років тому ви запустили першу турбіну найпотужнішої ГЕС. Я щиро вірю, що майбутнє мають тільки ті люди, які знають та поважають своє минуле. Сьогодні на вдячність вам ми презентуємо цей альманах. Мені захотілось зробити щось на знак уваги до подвигу людей. А Кременчуцька ГЕС – це є безпрецедентним за масштабами подвигом у всьому Радянському Союзі», – сказав Олесь Довгий під час презентації. Він вклонився перед ветеранами підприємства, побажав здоров’я та довгих літ життя, щоб дожити хоча б до того моменту, коли наступні покоління почнуть створювати та будувати хоча б трохи подібні за розміром та значенням об’єкти. «Хотів би вибачитися за все наше покоління, яке за 24 роки незалежності не побудувало нічого побідного тому, що зробили ви», – підкреслив політик.

За його словами, ідея альманаху прийшла до нього під час першого відвідування Кременчуцької ГЕС. Саме тоді було вирішено створити те, що збереже пам'ять про події 55–річної давнини. «Для людей старшого віку, того покоління, яке жило справжніми великими цінностями, дуже важливе значення має увага, пам'ять і навіть інтерес нас, молодшого покоління, по відношенню до того, що вони зробили. Особливо, коли зроблене ними працює вже не одне покоління», – сказав Олесь Довгий.

Ініціатива політика була дуже добре сприйнята трудовим колективом. «Пам'ять, особливо для ветеранів, – дуже важлива. І нічого немає краще, коли ця пам'ять, ці спогади знаходяться на сторінках книги. Всі звикли до комп’ютера, до Інтернету, але всеодно книжку, як і театр, нічого не замінить», – сказав на презентації Сергій Яременко, директор Кременчуцької ГЕС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#довгий
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...