• Головна
  • У Новоукраїнці пройшов черговий етап акції „Податки без таємниць”
12:59, 28 жовтня 2014 р.

У Новоукраїнці пройшов черговий етап акції „Податки без таємниць”

Нещодавно у Новоукраїнці Головним управлінням ДФС у Кіровоградській області спільно з Кіровоградською обласною радою проведено виїзне засідання акції „Податки без таємниць”. Захід відбувся за участі міських, сільських, селищних голів Новоукраїнського, Добровеличківського та Вільшанського районів.

Основними питаннями порядку денного стало обговорення особливостей оподаткування плати за землю з юридичних та фізичних осіб, фіксованого сільськогосподарського податку, підвищення рівня виплати заробітної плати, проведення спільних заходів щодо виявлення порушників трудового законодавства, а також координація спільних дій органів державної фіскальної служби та органів місцевого самоврядування щодо декларування доходів громадян.

Відкриваючи засідання заступник голови Кіровоградської обласної ради Іван Владов довів до відома присутніх, що Мінрегіонбуд під керівництвом Володимира Гройсмана розробляє низку законопроектів для реформування земельних відносин на засадах конкуренції, доступності до інформації громадян, з метою подолання корупції, децентралізації влади, збільшення надходжень до місцевих бюджетів, підвищення ефективності територіального планування та прийняття рішень.

Як зазначив перший заступник начальника Головного управління ДФС у Кіровоградській області Сергій Колотуха, стабільне надходження платежів до місцевих бюджетів на сьогодні є одним з найважливіших завдань органів ДФС області. Зокрема від платників податків Новоукраїнської ОДПІ до місцевого бюджету за січень-вересень 2014 року надійшло 115,2 млн. грн., що на 9,0 млн. грн. або 8,5% більше, ніж за січень-вересень 2013 року. Прогнозні показники Державної фіскальної служби України виконано на 116,5%.

„Ми налаштовані на активну роботу з інвесторами, бізнесом та органами місцевого самоврядування, адже наш взаємний інтерес полягає у стабільності економічної ситуації в регіоні та пошуку нових можливостей для розвитку бізнес-середовища”, – підкреслив він.

В ході зустрічі також були обговорені питання щодо вжиття спільних заходів до платників податків, які мають борги по сплаті орендної плати за землю, не здійснюють оформлення трудових відносин з громадянами, не декларують, а отже і не сплачують податки від ведення одноосібного господарства.

Враховуючи події які відбуваються на сході нашої країни не оминули і таке важливе питанні, як звільнення від сплати земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності фізичних осіб (фізичних осіб підприємців), які мобілізовані до Збройних сил України та беруть участь в антитерористичній операції (АТО).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податки без таємниць
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...