• Головна
  • У навчальних закладах Кіровограда відбулася рейдова перевірка
13:57, 13 листопада 2014 р.

У навчальних закладах Кіровограда відбулася рейдова перевірка

З 10 по 14 листопада у дошкільних та шкільних навчальних закладах Кіровоградщини проходить Тиждень знань безпеки життєдіяльності.

Виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, з засвоєними алгоритмами дій в умовах надзвичайних ситуацій є одним із пріоритетних завдань як працівників освіти, так і фахівців пожежно-рятувальної служби.

12 листопада представники Управління Державної служби України з надзвичайнихситуацій в області і Управління освіти Кіровоградської міської ради побували у школах обласного центру, щоб поспілкуватись з педагогами та перевірити, як у навчальних закладах втілюються у життя вимоги Положення про Тиждень знань БЖД. Зокрема, відвідали з рейдовою перевіркою навчально-виховний комплекс № 26 та ЗОШ №4.

Фахівці управлінь перевірили перспективні плани роботи, обговорили проведення Тижня з керівництвом навчальних закладів, пересвідчилися у наявності куточків «Юний рятувальник», де розміщуються номери телефонів екстреного виклику та фотосвітлини роботи рятувальників. Перевіряючі переконались, що у цих навчальних закладах відповідально підійшли до організації заходу.

Крім того, у рамках перевірки відвідали і тематичні уроки. Приємно зазначити, що і самі дітидобре розуміють, наскільки важливі для них ці знання.

Вчителі зазначають, що підтримка і розуміння батьків є важливою складовою у навчанні дітей правилам безпеки життєдіяльності, адже те, що вони вчать у школі, втілюють у життя вдома, тому батьки повинні бути зразковим прикладом для дитини. Саме з цією метою педагоги та вихователі у рамках Тижня проводять і зустрічі з батьками, під час яких наголошують на питаннях дотримання правил безпеки життєдіяльності у побуті.

Актуальність проведення таких заходів з кожним роком невпинно зростає, оскільки дитина повинна вміти протистояти екстремальним ситуаціям, адже як свідчить влучний вислів: «Швидше всьогоназдоганяє та небезпека, яку зневажають».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рейдова перевірка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...