Кіровоградська трійня з новою коляскою

Минулого тижня голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко побував у перинатальному центрі, де відвідав Анну Крижанівську, яка народила першу в медичному закладі трійню.

Під час відвідування керівник області вручив щасливому татусю сертифікат на тримісний візочок, якого в кіровоградських магазинах не знайшлося. Родині пообіцяли, що візочок вони отримують за кілька днів, коли його привезуть з-за кордону.

Вчора Сергій Кузьменко зустрівся із новоспеченим батьком Анатолієм Крижанівським та передав йому обіцяний візочок. Голова облдержадміністрації наголосив, що на цьому допомога обласної влади трійнятам не закінчиться. Він поцікавився проблемами родини, її побутом, з'ясував, що діти із мамою вже вдома, їх регулярно відвідує лікар, дітки здорові, родина щаслива.

- Безумовно, народження трійні – це непересічна подія у житті Кіровоградщини, отже обласна влада і в подальшому не залишить без уваги побутові проблеми цієї родини. Ми вже знаємо, що батьки трійнят не мають власного житла та докладемо максимум зусиль, щоб допомогти їм придбати власну оселю, - заявив Сергій Кузьменко.

трійня
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии