Платники Кіровоградщини додали до бюджету майже 2,5 млрд. грн. єдиного внеску

Бізнес-спільнота регіону протягом 10 місяців поточного року спрямувала на рахунки Держказначейства 2 мільярди 450 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Таким чином, цього року страхувальники збільшили сплату ЄСВ на 45,9 млн. грн. проти аналогічного періоду минулого року.

Аналітика Головного управління ДФС у Кіровоградській області свідчить про те, що кожного місяця бізнес-спільнота області відраховує понад двісті мільйонів гривень єдиного соціального внеску. Зокрема, сума сплати ЄСВ протягом жовтня становить 262,5 млн. гривень.

Стала тенденція до зростання надходжень збору, яка на Кіровоградщині спостерігається із місяця в місяць є ознакою достатньо високої податкової дисципліни більшості платників регіону.

З ухваленням нової моделі ЄСВ сумлінний бізнес почуватиметься досить комфортно. Як відомо, урядова модель реформування ЄСВ передбачає зменшення фіскального тиску на тих працедавців, які виплачуватимуть офіційно високу заробітну плату. Зокрема, передбачається, що ставки й єдиного соціального внеску будуть значно нижчими, що допоможе вивести заробітну плату з «тіні».

платники податків
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі