• Головна
  • Нова форма декларації з ПДВ та нові правила її складання
08:30, 19 листопада 2014 р.

Нова форма декларації з ПДВ та нові правила її складання

Кіровоградська ОДПІ повідомляє, що у зв’язку із запровадженням новацій щодо справляння податку на додану вартість, Міністерство фінансів України своїм наказом від 23.09.2014 року № 966 оновило форму податкової декларації з податку на додану вартість та порядок її заповнення. У нову форму декларації додано окремі рядки, у яких вказуються обсяги постачання та придбання товарів за ставкою 7%.

Також у декларації з ПДВ з’явилися рядки, у яких має бути відображено коригування податкових зобов’язань або податкового кредиту згідно із статтею 39 «Трансфертне ціноутворення» Податкового кодексу України.

Ще одним суттєвим нововведенням є те, що платники, які подають податкову звітність в електронному вигляді, до додатка 8 мають подавати скановані копії розрахункових документів, що засвідчують факт сплати податку у зв'язку з придбанням товарів чи послуг, або скановані копії первинних документів, що підтверджують факт отримання таких товарів/послуг.

Наказ № 966 зареєстровано в Мін’юсті 14.10.2014 року за № 1267/26044, та опубліковано 4 листопада 2014 року в «Офіційному віснику України».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПДВ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...