Змагання у КДЮСШ №3 зібрали 79 юних дзюдоїстів

22 листопада у комплексній ДЮСШ №3 Кіровоградської міської ради відбувся Відкритий чемпіонат спортивної школи серед юнаків і дівчат, присвячений 100-річчю від дня народження Героя Радянського Союзу Ізраїля Фісановича. Він зібрав 79 спортсменів обласного центру, вихованців КДЮСШ №3, ОК ДЮСШ «Ніка» та ДЮСШ «Зірочка».

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ

Хлопці 2006 р.н.
22 кг
1 – Колос Олег (КДЮСШ №3, тренер В. Брунцвік)
2 – Тарнавський Михайло (КДЮСШ №3, тренер Т. Кравцова)
3 – Безшкуренко Віталій (ДЮСШ «Зірочка», тренер В. Ханцевич)
26 кг
1 – Карапетян Давид ((ОК ДЮСШ «Ніка», тренер А. Продан)
2 – Пильгуй Антон (КДЮСШ №3, тренер Т. Кравцова)
3 – Мяло Дмитро (КДЮСШ №3, тренер Т. Кравцова)
3 – Лисевич Ростислав (ОК ДЮСШ «Ніка», тренер Н. Герц)
30 кг
1 – Нельзев Тарас (ОК ДЮСШ «Ніка», тренер О. Лоскутов)
2 – Радзевило Роман (ОК ДЮСШ «Ніка», тренер Н. Герц)
3 – Бурхан Максим (ОК ДЮСШ «Ніка», тренер Н. Герц)
3 – Шумілов Тимофій (ОК ДЮСШ «Ніка», тренер Н. Герц)

Дівчата 2006 р.н.

22 кг
1 – Карандухова Анна (КДЮСШ №3, тренер В. Брунцвік)
2 – Довгопола Ярослава (ОК ДЮСШ «Ніка», тренер О. Лоскутов)
3 – Нестерчук Анастасія (ОК ДЮСШ «Ніка», тренер О. Лоскутов)
38 кг
1 – Таранець Софія (ОК ДЮСШ «Ніка», тренер Р. Зієров)
2 – Тимчук Єлізавета (ОК ДЮСШ «Ніка», тренер Л. Поліщук)

Дівчата 2005 р.н.

55 кг
1 – Федірко Еліна (ОК ДЮСШ «Ніка», тренер Н. Герц)
2 – Дяченко Анна (ДЮСШ «Зірочка», тренер О. Григор’єва)

Хлопці 2005 р.н.

30 кг
1 – Шамшур Максим (КДЮСШ №3, тренер В. Долгіх)
2 - Проценко Максим (ДЮСШ «Зірочка», тренер В. Ханцевич)
3 – Тененик Ігор (ОК ДЮСШ «Ніка», тренер Н. Герц)
3 – Арабаджи Максим (КДЮСШ №3, тренер В. Брунцвік)
34 кг
1 – Гордон Максим (ДЮСШ «Зірочка», тренер В. Ханцевич)
2 – Діденко Владислав (ОК ДЮСШ «Ніка», тренер Н. Герц)
3 – Бурлака Олександр(ОК ДЮСШ «Ніка», тренер О. Григор’єва)
3 – Вакуленко Михайло (ДЮСШ «Зірочка», тренер В. Ханцевич)
38 кг
1 – Макаренко Дмитро (ДЮСШ «Зірочка», тренер В. Ханцевич)
2 – Ботез Олександр (ОК ДЮСШ «Ніка», тренер Л. Поліщук)
3 – Безверхий Роман (КДЮСШ №3, тренер В. Брунцвік)
3 – Кизим Олександр (КДЮСШ №3, тренер В. Брунцвік)
42 кг
1 – Безязиченко Анатолій (КДЮСШ №3, тренер Т. Кравцова)
2 – Зозуля Дмитро  (ДЮСШ «Зірочка», тренер В. Ханцевич)
3 – Коба Денис  (ДЮСШ «Зірочка», тренер В. Ханцевич)
46 кг
1 – Ремінний Дмитро (ОК ДЮСШ «Ніка», тренер Н. Герц)
2 – Головко Матвій (ДЮСШ «Зірочка», тренер В. Ханцевич)

Хлопці 2003-2004 р.н.
30 кг
1 – Савенко Владислав (ОК ДЮСШ «Ніка» тренер О. Лоскутов)
2 – Зленко Єгор (ОК ДЮСШ «Ніка», тренер Р. Зієров)
3 – Соколов Дмитро (КДЮСШ №3, тренер В. Долгіх)
3 – Горбачов Євген (ОК ДЮСШ «Ніка», тренер Н. Герц)
34 кг
1 – Гаращенко Володимир (ДЮСШ «Зірочка», тренер В. Ханцевич)
2 – Карандуков Дмитро (КДЮСШ №3, тренер В. Брунцвік)
3 – Могилей Гліб (КДЮСШ №3, тренер В. Долгіх)
3 – Довгенко Денис (КДЮСШ №3, тренер Т. Кравцова)
38 кг
1 – Зирянов Ігор (КДЮСШ №3, тренер В. Долгіх)
2 – Саміщенко Павло (КДЮСШ №3, тренер В. Долгіх)
3 – Тимчук Олександр (ОК ДЮСШ «Ніка», тренер Л. Поліщук)
3 – Кривоносов Данило (КДЮСШ №3, тренер Т. Кравцова)
46 кг 
1 – Піскун Михайло (ДЮСШ «Зірочка», тренер В. Ханцевич)
2 – Купріяненко Андрій (КДЮСШ №3, тренер В. Долгіх)
50 кг
1 – Медведєв Владислав (ДЮСШ «Зірочка», тренер В. Ханцевич)
2 – Іванець Євген (КДЮСШ №3, тренер А. Косіванов)
55 кг
1 - Кушнірьов Ілля (ОК ДЮСШ «Ніка», тренер Н. Герц)
2 – Фролов Володимир (КДЮСШ №3, тренер В. Долгіх)

Дівчата 2003 - 2004 р.н.
38 кг
1 – Білоконенко Анастасія (ОК ДЮСШ «Ніка», тренер Р. Зієров)
2 – Ткачук Софія (ОК ДЮСШ «Ніка», тренер О. Корінь)
3 – Осадча Катерина (КДЮСШ №3, тренер А. Косіванов)
42 кг
1 – Павлова Вероніка (ОК ДЮСШ «Ніка», тренер Р. Зієров)
2 – Русанова Дарина (КДЮСШ №3, тренер В. Долгіх)
3 – Кухалішвілі Софія (ОК ДЮСШ «Ніка», тренер Н. Герц)
50 кг
1 – Сокуренко Вікторія (ОК ДЮСШ «Ніка», тренер Л. Поліщук)
2 – Заботкіна Тамара (ОК ДЮСШ «Ніка», тренер Н. Герц)

Дзюдо
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии