Епідемічна ситуація щодо гострих респіраторних інфекцій та грипу в Кіровоградській області відповідає сезону року

Про епідситуацію щодо гострих респіраторних інфекцій та грипу в області інформував під час апаратної наради, заступник начальника головного управління держсанепідемслужби Ігор Бойчук.

Він відзначив, що прогноз розвитку епідемічного сезону на поточний рік справджується і починаючи з середини листопада щотижнево відмічається тенденція поступового збільшення захворюваності населення гострими респіраторними захворюваннями. Лише за минулий тиждень, за його словами, відмічено приріст рівня захворюваності на 8%. Але Ігор Бойчук заспокоює, що тижневий обласний показник, який склав 39,7 випадків на 10 тис. населення, залишається нижче епідемічного порогу (епідпоріг – 55,2 випадки на 10 тис. населення). "В цілому епідемічна ситуація відповідає сезону року", - констатував Ігор Бойчук.
Як розповів далі заступник головного санітарного лікаря області, впродовж минулого тижня за медичною допомогою до лікувально-профілактичних закладів Кіровоградщини звернулось 3924 хворих на ГРВІ та грип, у тому числі 2847 дітей. Госпіталізовано 230 хворих, з них – 161 дитина.
Ігор Бойчук також зауважує, що за останні три тижні під час обстеження дітей, які госпіталізовані до дитячої обласної лікарні з грипом, почали виявляти віруси типу В, а це свідчить про наближення початку епідемічного сезону грипу.
Розповів Ігор Бойчук і про проведену вакцинацію проти грипу в області. Він повідомив, що всього вакциновано 3301 особа із числа груп ризику – це лише третина від наміченого обласного плану. Жодного щеплення проти грипу не проведено в Новоархангельському, Ульяновському, Компаніївському та Гайворонському районах. З цього приводу голова ОДА Сергій Кузьменко зауважив, що навряд чи жителі цих районів висловили категоричне ні щепленням, скоріш за все, за його словами, там мають місце бути або проблеми із вакцинами, або із поінформованістю населення. "Безумовно, кожна людина самостійно приймає рішення щодо вакцинації. Але наше завдання – забезпечити інформаційний супровід цій кампанії", - зазначив Сергій Кузьменко, звертаючись до керівників названих територій.
На продовження теми директор департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Олег Рибальченко проінформував про загальну забезпеченість області вакцинами різного типу. Він зазначив, що у нинішньому році лікувально-профілактичні заклади області працюють із вакцинами, що залишилися від минулорічних поставок. Наразі в наявності 1890 доз протитуберкульозних вакцин (БЦЖ), 400 доз – БЦЖ-М, 299 доз – АКДП, 80 доз Пентаксиму для щеплення дітей першого року життя, проти гепатиту В – 4378 доз, гемофільні вакцини – 1080 доз, проти поліомієліту – 6500 доз, краснухи та епідпаротиту – 4378 доз.

30 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
17:00, Сегодня
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua