Інвестиційна активність підприємств Кіровоградської області

За січень–вересень 2014р. підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 1931 млн.грн. капітальних інвестицій, що на 19,1% менше ніж за січень–вересень 2013р.

Основним джерелом фінансування капітальних інвестицій були власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно три чверті усіх капіталовкладень.

Підприємствами м.Кіровограда освоєно 38,5% загального обсягу капіталовкладень по області.

Найбільшу частку капітальних інвестицій освоєно підприємствами сільського, лісового та рибного господарства (38,4%), промисловості (26,6%).

У січні–вересні 2014р. зменшили обсяги капітальних інвестицій підприємства сільського, лісового та рибного господарства; промисловості; оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів; транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності; інформації та телекомунікації;тимчасового розміщування й організації харчування; установи професійної, наукової та технічної діяльності; державного управління й оборони та обов’язкового соціального страхування; освіти; мистецтва, спорту, розваг та відпочинку; охорони здоров’я та надання соціальної допомоги, натомість збільшили –підприємства діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування; організації, що здійснюють операції з нерухомим майном.

Капітальні інвестиції у житлове будівництво становили 96,2 млн.грн. (5% загального обсягу), що на 49,8% менше ніж за січень–вересень 2013р.

Інвестиційна активність
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі