Допомога Кіборгам

4 грудня, 3-тій окремий полк спеціального призначення отримав установки різнопаливних пальників та тенти для наметів загальною вартістю 65 тис. грн. Ініціаторами та лобістами даних придбань стали депутати міськради Дмитро Терзов та Андрій Фомуляєв.

«Ці гроші, були виділені із міського бюджету ще в липні цього року, на прибдання тепловізора. Проте, сертифікованих тепловізорів на території України немає. Тож, нам довелось змінити цільове призначення цих коштів і використати їх на закупівлю їнших, не менш важливих речей. На прохання військових було придбано установки пальників для приготування їжі в польових умовах, які працюють абсолютно на всих видах палива. Також, придбали спеціальні тенти для захисту наметів від дощу, снігу, сильного вітру та морозу. Армія потребує нашої підтримки і, як депутат міської ради, я буду піднімати питання, щоб з міського бюджету в 2015 році щомісяця виділяли по 100 тис.грн. на забезпечення армії» - запевнив Дмитро Терзов, депутат міської ради.

«Чому ми вирішиши придбачити саме тенти та установки різнопаливних пальників? Як офіцер запасу цієї частини можу з повним розумінням говорити про потреби військових в полях. Все,що ми закуповуємо сьогодні для частини погоджено з керівним складом і має велике значення для наших вояків» - розповів депутат міськради Андрій Фомуляєв.

121 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua