10:53, 5 грудня 2014 р.

Допомога Кіборгам

4 грудня, 3-тій окремий полк спеціального призначення отримав установки різнопаливних пальників та тенти для наметів загальною вартістю 65 тис. грн. Ініціаторами та лобістами даних придбань стали депутати міськради Дмитро Терзов та Андрій Фомуляєв.

«Ці гроші, були виділені із міського бюджету ще в липні цього року, на прибдання тепловізора. Проте, сертифікованих тепловізорів на території України немає. Тож, нам довелось змінити цільове призначення цих коштів і використати їх на закупівлю їнших, не менш важливих речей. На прохання військових було придбано установки пальників для приготування їжі в польових умовах, які працюють абсолютно на всих видах палива. Також, придбали спеціальні тенти для захисту наметів від дощу, снігу, сильного вітру та морозу. Армія потребує нашої підтримки і, як депутат міської ради, я буду піднімати питання, щоб з міського бюджету в 2015 році щомісяця виділяли по 100 тис.грн. на забезпечення армії» - запевнив Дмитро Терзов, депутат міської ради.

«Чому ми вирішиши придбачити саме тенти та установки різнопаливних пальників? Як офіцер запасу цієї частини можу з повним розумінням говорити про потреби військових в полях. Все,що ми закуповуємо сьогодні для частини погоджено з керівним складом і має велике значення для наших вояків» - розповів депутат міськради Андрій Фомуляєв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кіборги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...