За торгові патенти бізнес області сплатив 8,6 млн. гривень

До місцевих бюджетів нашого регіону за 11 місяців 2014 року надійшло 8,6 млн. гривень збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності. Про це повідомили у Головному управлінні ДФС у Кіровоградській області.

Згідно з нормами Податкового кодексу України, платниками плати за торгові патенти на деякі види підприємницької діяльності є суб’єкти господарювання (юридичні та фізичні особи – підприємці), їх відокремлені підрозділи, які отримують в установленому порядку торгові патенти та провадять: торговельну діяльність у пунктах продажу товарів, з надання платних побутових послуг за переліком, визначеним Кабінетом Міністрів України, торгівлю валютними цінностями у пунктах обміну іноземної валюти, діяльність у сфері розваг (крім проведення державних грошових лотерей).

Отримати патент можна в Центрах обслуговування платників органів фіскальної служби області. Для придбання торгового патенту суб’єкт господарювання повинен подати до органів фіскальної служби за місцем сплати збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності заяву, а також для звірки пред’явити оригінали або нотаріально посвідчені копії документів, на підставі яких вона заповнювалася.

Видається патент особисто фізичній особі – підприємцю або особі, уповноваженій юридичною особою, під підпис у триденний термін з дня подання заяви. Датою придбання торгового патенту є зазначена в ньому дата.

Порядок, ставки та строки збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності, а також порядок придбання, використання та терміни дії торгового патенту визначені статтею 267 Податкового кодексу України.

12 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
17:00, 19 июля
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua