
17:32, 7 грудня 2014 р.
Завтра у Кіровограді відбудеться вручення обласної премії
8 грудня о 14.00 у приміщенні Кіровоградського міського художньо-меморіального музею О.Осмьоркіна відбудеться вручення обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна.
Довідково:
Обласна премія у галузі образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна присуджується:
за досягнення визначних успіхів в образотворчому мистецтві та створення яскравих мистецьких доробків у різних видах образотворчого мистецтва (живопис, графіка, скульптура, монументальне, театрально-декораційне), які б утверджували національну традицію, зберігали основи класичного мистецтва, впроваджували новітні форми в образотворчому мистецтві, адаптовані до сучасності, були виконані на високому професійному рівні та здобули широке громадське визнання в Кіровоградській області і за її межами;
за вагомі мистецтвознавчі або історичні дослідження розвитку образотворчого мистецтва Кіровоградщини, пропаганду та утвердження досягнень художників нашого краю.
Премія встановлюється у трьох номінаціях:
"Національна традиція";
"Новітні спрямування";
"Мистецтвознавство та історія мистецтв".
Цього року премію буде вручено лише у двох номінаціях: "Національна традиція" та "Новітні спрямування"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
10 липня
16:45
9 липня
12:55
7 липня
Оголошення
09:11, 4 липня
10:42, 10 липня
21:32, 3 липня
21:32, 3 липня
21:32, 3 липня
live comments feed...