До органів ДФС Кіровоградщини надійшло 122 запити на отримання публічної інформації

За повідомленням відділу реєстрації платників та електронних сервісів Головного управління ДФС у Кіровоградській області за 11 місяців поточного року до органів ДФС Кіровоградщини надійшло 122 запити на отримання публічної інформації. Із загальної кількості отримано поштою – 96 запитів та електронною поштою – 26 запитів.

За категорією запитувачів 26 запитів надійшло від громадян, 79 – від юридичних осіб, 15 запитів від представників ЗМІ та 2 запита від об’єднань громадян без статусу юридичної особи.

Запитувачі цікавилися інформацією щодо податкового статусу контрагентів, діяльності благодійних організацій, щодо надання копій актів перевірок, стосовно отриманих доходів посадових осіб, надання копій документів та графіку прийому громадян, кількості зареєстрованих фізичних осіб-підприємців, надання інформації про вакансії, конкурси на заміщення посад, вимоги до кандидатур та перелік документів необхідних для участі в конкурсному відборі на заміщення вакантних посад Головного управління та підпорядкованих ОДПІ тощо.

Усі запити були своєчасно розглянуті, запитувачам інформації надані ґрунтовні відповіді по суті. Із загальної кількості запитів задоволено – 116 та 6 запитів направлено належному розпоряднику інформації.

Нагадуємо, що право здійснювати запити на отримання публічної інформації надається Законом України „Про доступ до публічної інформації”, метою якого є забезпечення прозорості та відкритості суб’єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.

Запит на інформацію до Головного управління ДФС у Кіровоградській області можна надіслати на електронну поштову скриньку: gu@kr.minrd.gov.ua або поштою: 25006, м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 55.

11 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
17:00, 19 июля
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua