• Головна
  • Німецька мова - мова науки, культури та бізнесу
18:17, 16 грудня 2014 р.

Німецька мова - мова науки, культури та бізнесу

У багатьох школах України школярі вивчають німецьку мову. У деяких навчальних закладах така програма є обов'язковою, в інших - учням надається вибір між німецькою та іншою іноземною мовою. У зв'язку з цим постійно розробляють нові методики навчання, так у 2014 році був випущений підручник Німецька мова 6 Сотникова 6 рік навчання, який призначений для вивчення дисципліни в якості першої іноземної мови в загальноосвітніх навчальних закладах.

Підручник від авторів С. В. Сотникова і Г. В. Гоголєва відрізняється чітко вираженою комунікативною спрямованістю. Видання включає інтерактивні, ігрові та розвиваючі завдання, які відповідають віковим особливостям школярів.

Навіщо вивчати німецьку мову?

Німецька мова є рідною мовою для більш ніж 120 мільйонів людей. Це друга найбільш важлива мова після англійської у світі дипломатії, бізнесу і туризму. Німецька мова – мова науки і культури. Крім того, стверджують, що вивчення даної іноземної мови дозволяє внутрішньо пробудитися меланхолійним і флегматичним особам, так як німецьку мову вважають мовою дії і волі.

Навіщо потрібен розв'язник з німецької мови?

Розв'язник з німецької мови, в першу чергу, необхідний батькам для перевірки знань дитини. Для школяра готові домашні завдання є своєрідною шпаргалкою, яка дозволяє йому не сумніватися у своїх силах і не допустити жодної помилки. Розв'язник дозволяє поліпшити показники успішності, полегшити процес навчання з даної дисципліни, підвищити рівень самоконтролю, сформувати відповідальне і серйозне ставлення до життя.

Де знайти готові домашні завдання до сучасного підручника з німецької мови?

Рішення будь-яких завдань можна знайти на порталі «У школі». Всі розв'язники адаптовані під певний підручник зі шкільної програми. Вони складені вручну, тому школяр отримує якісне і грамотне рішення без описок і помилок. Команда порталу постійно вносить зміни і додає нові готові домашні завдання у відповідності зі шкільною програмою.

Сайт http://vshkole.com/ дозволяє не тільки перевірити правильність рішення завдання, а й завантажити підручник Німецька мова 6 Сотникова 6 рік навчання та інші книги за шкільною програмою без обмежень. Веб-ресурс відрізняється легким інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, тому шукати необхідні рішення без різних проблем можуть школярі самостійно. Сайт адаптований під всі мобільні пристрої.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#підручник Німецька мова 6 Сотникова 6 рік навчання #Німецька мова 6 Сотникова 6 рік навчання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...