На Кіровоградщині за землю сплатили 250,7 млн. грн. податку

Це на 11 млн. грн. більше, ніж у відповідному періоді минулого року. В тому числі, від юридичних осіб надійшло понад 197 млн. грн., а від фізичних осіб – 53,5 млн. грн.

Плата за землю – один із суттєвих резервів наповнення місцевого бюджету, і від своєчасності та повноти надходжень цього податку залежить виконання багатьох соціальних програм регіону. Адже за рахунок бюджетних коштів, що залишаються в розпорядженні місцевої громади, фінансуються  усі важливі соціально-економічні проекти області, розвивається господарська інфраструктура, виплачується  допомога і ветеранам, і багатодітним сім’ям, доплата на житлово-комунальні послуги тощо.

Фахівці Головного управління ДФС у Кіровоградській області нагадують, що юридичні особи самостійно нараховують податок на землю і щомісяця до 30 числа сплачують його до бюджету. Фізичним особам нарахування сум податку проводиться податковими органами, які видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення – рішення про внесення податку до бюджету, який необхідно сплатити протягом 60 днів з дня вручення.

Що стосується сільської місцевості, то фізичні особи можуть сплачувати земельний податок, як у відділеннях банків, так і через каси сільських рад.

На даний час в органах фіскальної служби області зареєстровано майже 6 тисяч суб’єктів господарювання-юридичних осіб, серед яких понад 3 тисячі сплачують орендну плату за користування земельними ділянками державної та/або комунальної власності.

8 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua