На Кіровоградщині за землю сплатили 250,7 млн. грн. податку

Це на 11 млн. грн. більше, ніж у відповідному періоді минулого року. В тому числі, від юридичних осіб надійшло понад 197 млн. грн., а від фізичних осіб – 53,5 млн. грн.

Плата за землю – один із суттєвих резервів наповнення місцевого бюджету, і від своєчасності та повноти надходжень цього податку залежить виконання багатьох соціальних програм регіону. Адже за рахунок бюджетних коштів, що залишаються в розпорядженні місцевої громади, фінансуються  усі важливі соціально-економічні проекти області, розвивається господарська інфраструктура, виплачується  допомога і ветеранам, і багатодітним сім’ям, доплата на житлово-комунальні послуги тощо.

Фахівці Головного управління ДФС у Кіровоградській області нагадують, що юридичні особи самостійно нараховують податок на землю і щомісяця до 30 числа сплачують його до бюджету. Фізичним особам нарахування сум податку проводиться податковими органами, які видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення – рішення про внесення податку до бюджету, який необхідно сплатити протягом 60 днів з дня вручення.

Що стосується сільської місцевості, то фізичні особи можуть сплачувати земельний податок, як у відділеннях банків, так і через каси сільських рад.

На даний час в органах фіскальної служби області зареєстровано майже 6 тисяч суб’єктів господарювання-юридичних осіб, серед яких понад 3 тисячі сплачують орендну плату за користування земельними ділянками державної та/або комунальної власності.

податок на землю
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі