На що збільшилися ціни в Кіровоградській області

Індекс споживчих цін в області у листопаді 2014р. порівняно з жовтнем 2014р. становив 101,6%, з початку року – 120,1% (по Україні – 101,9% та 121,2% відповідно).

На споживчому ринку в листопаді 2014р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%. Найбільше (на 7,4–4,4%) подорожчали рис, продукти переробки зернових, молоко, яйця, овочі. На 3,7–1,4% зросли ціни на сало, кондитерські вироби з цукру та борошна, оливкову олію, безалкогольні напої, маргарин, шоколад, сметану, м'ясо птиці, рибу та продукти з риби, інші продукти харчування, сири, масло вершкове, макаронні вироби, яловичину. Водночас знизилися ціни на цукор, фрукти та свинину (на 6,9–2,4%).

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,3%, у т.ч. алкогольні напої – на 1,9%, тютюнові вироби – на 1%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива в цілому на 3,6% відбулося за рахунок підвищення тарифів на опалення на 22,2%. У той же час на 7,2% знизились ціни на тверде паливо.

Подорожчання у сфері охорони здоров’я на 1,9% насамперед зумовлено зростанням цін на фармацевтичну продукцію на 3,4%.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 1,5% у першу чергу пов’язано зі зростанням цін на автомобілі на 13,9%, палива та мастил на 1,6%. У той же час на 0,3% знизилася плата за перевезення пасажирським залізничним транспортом.

Крім того, на 9,6–3,2% підвищились ціни на домашній текстиль, туристсько-екскурсійні послуги, килими, аудіотехніку, фотоапаратуру та обладнання для обробки інформації, меблі та предмети обстановки, товари для підтримки чистоти, побутову техніку.

ціни
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі