Волонтери підтримали бійців, які знаходяться на лікуванні у Кіровоградському обласному госпіталі

Волонтери Регіонального благодійного фонду «Відкрита Україна» разом з Центром медико-психологічної реабілітації «Ком-Пас» провели черговий захід, спрямованний на підтримку та спілкування з бійцями, які знаходяться на лікуванні у Кіровоградському обласному госпіталі.

Відвідуючи пораненних, ми зрозуміли, що їм потрібнє живе та щире спілкування, тому і намагаємося зробити свої відвідування більш цікавими та корисними для бійців. Цього разу ми провели «арт-терапивтичний» вечір у форматі гри «Брейн ринг». До складу команд ввійшли як психологи, так і школярі-волонтери. Хлопці з задоволенням взяли участь в інтелектуальних змаганнях, жваво відповідали на запитання, не вагаючись виконували завдання, які їм запропонував ведучий заходу. Серед присутніх знайшлися справжні знавці козацької історії та термінології, усі з інтересом долучилися до настольних ігор, взяли участь у конкурсі «Яскраві акварелі».
Волонтери підтримали бійців, які знаходяться на лікуванні у Кіровоградському обласному госпіталі (фото) - фото 1Волонтери підтримали бійців, які знаходяться на лікуванні у Кіровоградському обласному госпіталі (фото) - фото 1Волонтери підтримали бійців, які знаходяться на лікуванні у Кіровоградському обласному госпіталі (фото) - фото 1
Радість, задоволення від чаювання, сміх - саме таки емоції відчули наші бійці та запросили волонтерів фонду знову навідатися до них, бо піднесений настрій, спілкування, гумор - це саме ті ліки, які зараз необхідні біяцям і вони лікують найкраще.

99 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua