У Кіровограді відбулись установчі збори та перше засідання Громадської Ради

В приміщенні Головного управління Державної фіскальної служби України в Кіровоградській області відбулись установчі збори та перше засідання Громадської Ради.

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року № 688 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996» повноваження Громадських Рад при органах виконавчої влади, утворених до 22 лютого 2014 року припинено.

Тож, перша в Кіровоградській області державна установа, яка вчасно зреагувала на рішення КМУ, спільно з ініціативною групою провела організаційну роботу та надала можливість представникам громадськості виразити і незадоволення податковою реформою, зокрема введенням системи електронного адміністрування ПДВ, яка значно ускладнить податковий облік та адміністрування ПДВ підприємств усіх форм власності та іншими питаннями податкової політики, і дослухалась до пропозицій громадських організацій щодо вирішення порушених питань.

На порядку денному першого засідання Громадської Ради при Головному управлінні Державної фіскальної служби України в Кіровоградській області – вибори керівних органів та позиція платників податків до реформи податкового законодавства. Головою нової Громадської Ради одноголосно обрано Ігоря Волкова, який очолює Територіальне відділення Асоціації платників податків України в Кіровоградській області.

Члени Громадської Ради доручили новообраному голові, Ігорю Волкову, звернутись до депутатів Верховної Ради України від Кіровоградщини, щодо скасування введення з 1 січня 2015 року електронної системи адміністрування ПДВ та заручитись їх підтримкою з інших питань покращення податкового законодавства.

Того ж дня, в Києві, Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус підписав Меморандум про партнерство та співпрацю з Президентом Асоціації платників податків України Василем Матійчиком. http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/176861.html

Асоціація платників податків України – добровільна неприбуткова та неполітична всеукраїнська громадська організація, яка створена 27 листопада 1998 року для захисту інтересів платників податків та експертної підтримки податкової реформи в Україні.

Головна місія Асоціації платників податків України полягає у забезпеченні захисту прав та законних інтересів її членів, поліпшенні підприємницького клімату в країні, розвитку партнерських відносин між владою і бізнесом, підвищенні соціальної відповідальності платників податків.

АППУ – потужний осередок громадянського суспільства у сфері податків та фінансів, представляє і захищає інтереси малого, середнього та великого бізнесу усіх ключових секторів економіки по всій Україні.

Територіальне відділення Асоціації платників податків України в Кіровоградській області відкрите для співпраці і закликає всіх зацікавлених приєднатися до його діяльності.

55 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua