У Кіровограді відбулись установчі збори та перше засідання Громадської Ради

В приміщенні Головного управління Державної фіскальної служби України в Кіровоградській області відбулись установчі збори та перше засідання Громадської Ради.

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року № 688 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996» повноваження Громадських Рад при органах виконавчої влади, утворених до 22 лютого 2014 року припинено.

Тож, перша в Кіровоградській області державна установа, яка вчасно зреагувала на рішення КМУ, спільно з ініціативною групою провела організаційну роботу та надала можливість представникам громадськості виразити і незадоволення податковою реформою, зокрема введенням системи електронного адміністрування ПДВ, яка значно ускладнить податковий облік та адміністрування ПДВ підприємств усіх форм власності та іншими питаннями податкової політики, і дослухалась до пропозицій громадських організацій щодо вирішення порушених питань.

На порядку денному першого засідання Громадської Ради при Головному управлінні Державної фіскальної служби України в Кіровоградській області – вибори керівних органів та позиція платників податків до реформи податкового законодавства. Головою нової Громадської Ради одноголосно обрано Ігоря Волкова, який очолює Територіальне відділення Асоціації платників податків України в Кіровоградській області.

Члени Громадської Ради доручили новообраному голові, Ігорю Волкову, звернутись до депутатів Верховної Ради України від Кіровоградщини, щодо скасування введення з 1 січня 2015 року електронної системи адміністрування ПДВ та заручитись їх підтримкою з інших питань покращення податкового законодавства.

Того ж дня, в Києві, Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус підписав Меморандум про партнерство та співпрацю з Президентом Асоціації платників податків України Василем Матійчиком. http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/176861.html

Асоціація платників податків України – добровільна неприбуткова та неполітична всеукраїнська громадська організація, яка створена 27 листопада 1998 року для захисту інтересів платників податків та експертної підтримки податкової реформи в Україні.

Головна місія Асоціації платників податків України полягає у забезпеченні захисту прав та законних інтересів її членів, поліпшенні підприємницького клімату в країні, розвитку партнерських відносин між владою і бізнесом, підвищенні соціальної відповідальності платників податків.

АППУ – потужний осередок громадянського суспільства у сфері податків та фінансів, представляє і захищає інтереси малого, середнього та великого бізнесу усіх ключових секторів економіки по всій Україні.

Територіальне відділення Асоціації платників податків України в Кіровоградській області відкрите для співпраці і закликає всіх зацікавлених приєднатися до його діяльності.

перше засідання Громадської Ради
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии