Рятувальники організували семінар з безпеки життєдіяльності для кіровоградських студентів

Ще зовсім нещодавно прояви тероризму до території нашої держави та її жителів не мали жодного відношення.

Сьогодні ж багатьом загрожує ця небезпека, і зменшити наслідки від цього лиха допоможе інформування різних категорій населення. Тож, працівники обласного Управління ДСНС та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області проводять семінари для студентів навчальних закладів Кіровоградської області щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій мирного часу та особливого періоду. 23 грудня такий семінар пройшов у Кіровоградському професійно-технічному училищі №8.

Крім дій у випадку терористичного акту, студентів цікавило як діяти на випадок надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру. Зокрема, що таке евакуація, як вона проводиться, які сигнали про неї сповіщують. Де можна знайти тимчасове укриття та як до нього потрапити. Детальніше про ці та інші заходи цивільного захисту розповів майстер виробничого навчання Кіровоградських міських курсів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області Володимир Гусєв. Слухачі з радістю долучалися до обговорення та спільно шукали правильні відповіді стосовно виходу з різноманітних життєвих обставин. Окремо зупинився викладач і на темах, які постійно на вустах, а це – поводження на тонкому льоду, правила безпеки у побуті та ряд інших питань.

Зацікавив студентів і виступ фахівця групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС в області прапорщика служби цивільного захисту Сергія Резніченка. Він розповів про будні саперів, яким у цьому році доводилося знешкоджувати не лише застарілі боєприпаси часів Другої Світової війни, а й сучасні зразки, виявлені на території звільнених від терористів міст Сходу. Рятувальник продемонстрував макети знешкоджених боєприпасів та розповів як треба поводитися у разі виявлення такого предмету.

Судячи з реакції слухачів, захід їм сподобався, вони щиро цікавилися кожним виступом та з інтересом вивчали застережні листівки, які надали працівники прес-служби Управління ДСНС. На зазначеному заході рятувальники не спиняються та продовжуть проводити роботу зі студентами інших навчальних закладів.

Прес-служба У ДСНС в області

семінар
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии