В Кіровограді обговорили стратегію електронного урядування в Україні

У рамках обговорення державної політики у сфері електронного урядування на базі ДНЗ «Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій» Кіровоградської обласної державної адміністрації відбулося засідання "круглого столу" на тему: "Зелена книга" з електронного урядування в Україні".

Як наголосив директор центру Сергій Зелінський, стратегія політики електронного урядування включає в себе 4 головних напрямки. Перший – електронний документообіг - дозволяє пришвидшити обмін інформацією між органами влади, усунути використання паперових довідок і спростити процес взаємодії між органами влади; другий – це надання електронних послуг зокрема, адміністративних; третій – відкритість влади та доступ до урядових даних; четвертий – електронна демократія, тобто участь громадян в ухваленні рішень.

Також посадовець зазначив, що сьогодні влада має на меті забезпечити відкритість, цивілізованість та європейські стандарти і норми співпраці з громадянами, і найоптимальнішим вирішенням цього завдання є впровадження надання електронних послуг. Всі ці 4 напрямки стратегії е-урядування будуть мати успіх, якщо розвиватимуться синхронно і системно.

В процесі обговорення учасники круглого столу висловлювали пропозиції котрі згодом будуть сформовані у більш деталізовані документи – так звані «Білі книги електронного урядування».

стратегія електронного урядування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі