• Головна
  • Власники незаконно встановлених літніх павільйонів отримали останнє попередження
17:00, 16 січня 2015 р.

Власники незаконно встановлених літніх павільйонів отримали останнє попередження

Кіровоградська міська влада вимагає від власників кафе на вулиці Дворцовій демонтувати незаконно встановлені літні павільйони. На цьому тижні порушники у черговий раз отримали приписи про демонтаж цих споруд.

Як повідомив заступник міського голови Сергій Васильченко, на відрізку вулиці Дворцової – між вулицями Чорновола і Шульгіних – улітку було встановлено п’ять павільйонів громадського харчування, які отримали картки обліку, що давали право на здійснення літньої торгівлі. Літо минуло давно, а об’єкти ці так і залишались. При цьому, якщо біля деяких кафе ці літні майданчики були законсервовані, то власники закладу "Мокко" почали зводити мало не стаціонарну споруду. Дозволів вони на це не отримували, тому будівля вважається незаконною. З п’яти закладів два – "Бест бургер" та "Віденська кава" – вже добровільно демонтували свої майданчики, а решта ще вичікує.

Днями до цих закладів громадського харчування прийшли члени комісії, до якої входять спеціалісти управлінь містобудування та архітектури, розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради, спеціалізованої інспекції, і в черговий раз вручили повідомлення представникам цих кафе, що ті зобов’язані демонтувати незаконні споруди на пішохідній частині вулиці Дворцової. Павільйони, крім того, що не мають права працювати не в літній сезон, ще й стоять на дорозі, перешкоджають руху пішоходів, вони не відповідають протипожежним нормам та іншим вимогам забудови.

– Дехто вимагає негайних рішень, – каже Сергій Васильченко. – Але щоб навести лад у міському господарстві, потрібен час, тим паче з огляду на необхідність дотримання законодавства. А міська влада діє тільки у законний спосіб. Є процедура, яку ми маємо пройти. Власники кафе вже отримували відповідні попередження, хтось виконав вимоги, хтось – ні. Тому наші наступні кроки полягають в наступному: готується проект рішення виконавчого комітету міської ради на основі рішення комісії міської ради про демонтаж незаконно зведених споруд. Якщо члени виконкому підтримають це рішення, то воно буде оприлюднене, порушники закону з ним ознайомляться і якщо навіть в цьому разі не виконають всіх вимог, тільки тоді буде виконано демонтаж об’єктів із залученням комунальників, правоохоронців, громадськості, преси тощо.

Стосовно того, чи матимуть можливість підприємці наступного літа знову встановити літні павільйони, то Сергій Васильченко зазначив, що міська влада не може заборонити їм здійснювати торгівлю. Вони звернуться за отриманням картки обліку, а влада вже буде більш прискіпливо дивитись, хто і як ставиться до виконання своїх зобов’язань по встановленню та демонтажу літніх майданчиків та дотримання норм закону. А зараз вже вдалось хоча б призупинити те самовільне будівництво, яке намагались розпочати. У подальшому влада буде ще пильніше контролювати дотримання підприємцями норм законодавства, підкреслив заступник міського голови.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#незаконно встановлених
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...