• Головна
  • За рахунок обласного бюджету дітям Кіровоградщини придбано новорічних подарунків на суму понад 82 тисячі гривень
14:45, 21 січня 2015 р.

За рахунок обласного бюджету дітям Кіровоградщини придбано новорічних подарунків на суму понад 82 тисячі гривень

На апаратній нараді розглянуто питання про стан виконання розпорядження голови ОДА "Про проведення новорічних і різдвяних свят для дітей та молоді області".

– Зважаючи на складну ситуацію в нашій державі та події, що відбуваються на сході України, до організації новорічних свят ми намагалися підійти досить виважено та стримано, – зазначила заступник начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Уляна Соколенко. – Водночас прагнули дійсно створити свято для дітей різних категорій та віку.

Посадовець нагадала, що у Кіровограді головна новорічна ялинка була відкрита 19 грудня, у День Святого Миколая. Відповідні святкові заходи з 18 по 23 грудня відбулися на головних площах районних центрів та міст області. У рамках місцевих заходів проведено святкові програми та вручено солодкі подарунки дітям соціально незахищених категорій, зокрема сиротам та позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям воїнів – учасників АТО та громадян, які прибули з тимчасово окупованої території, дітям з малозабезпечених та багатодітних сімей, а також талановитим та обдарованим дітям.

Крім цього, для зазначеної категорії дітей під патронатом голови ОДА 25-26 грудня в обласній філармонії відбулися новорічні ранки. Перед святковою виставою юні глядачі могли долучитися до інтерактивної шоу-програми біля новорічної ялинки. Загалом у цих заходах взяли участь 2030 дітей, кожна дитина отримала солодкий подарунок.

До організації та проведення святкових заходів у підпорядкованих установах та закладах, зазначила Уляна Соколенко, були залучені і структурні підрозділи обласної державної адміністрації. Зокрема департаментом соціального захисту населення, починаючи з 18 грудня, протягом місяця, із залученням благодійних фондів, проведено новорічні свята у дитячих будинках-інтернатах, геріатричних пансіонатах та психоневрологічних інтернатах області. У ході цих свят солодкі подарунки вручено 269 дітям-інвалідам та 1704 престарілим й інвалідам, які знаходяться під опікою департаменту.

Близько 1,5 тисячі культурно-масових заходів, під час яких дітям вручено 3 тисячі подарунків, відбулося в закладах освіти області та дитячо-юнацьких клубах. Ініціаторами їх проведення стали профільний департамент ОДА, районні державні адміністрації та міські ради. Окрім того, під час зимових канікул 164 вихованці шкіл-інтернатів відпочили в оздоровчих закладах області "Лісова пісня" та "Гусарське урочище".

Безумовно, не залишилося осторонь і управління молоді та спорту облдержадміністрації. За словами його керівника, спільно з громадськими організаціями, проведено окремі новорічні ранки для дітей та молоді соціально незахищених категорій, зокрема з родин воїнів – учасників антитерористичної операції, сімей загиблих військовослужбовців та з родин, які вимушені переселилися з тимчасово окупованих територій. До цих заходів було залучено загалом понад 2 тисячі дітей, всі вони отримали святкові подарунки.

В цілому за рахунок обласного бюджету, як зазначила Уляна Соколенко, придбано новорічних подарунків на суму 82 тисячі 900 гривень та проведено театрально-видовищних заходів на суму 80 тисяч гривень.

Великих проблем з організацією святкових заходів, за її словами, не виникало. Всі поточні питання вирішувалися у ході їх підготовки та безпосереднього проведення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дітям Кіровоградщини
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...