• Головна
  • Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру”
13:33, 24 січня 2015 р.

Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру”

Оголошення про оприлюднення

Постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 р. № 442 “Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади” утворено Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру, реорганізувавши Державне агентство земельних ресурсів України шляхом перетворення.

Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру” (далі – проект постанови Кабінету Міністрів України) розроблено відповідно до вимог абзацу третього пункту 9 постанови Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 р. № 442 “Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади”.

Метою цього проекту постанови Кабінету Міністрів України є затвердження Положення про Державну службу з питань геодезії, картографії та кадастру і затвердження граничної чисельності працівників апарату та територіальних органів зазначеної Служби.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 01 лютого 2014 року за адресою: вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680, або за електронною адресою: [email protected]

 

Текст проекту http://land.gov.ua/zakonotvorcha-diialnist/644.html?view=normativeact

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Держземагентство
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...