• Головна
  • Кіровоградська «Зірка» завершила перший збір
13:30, 29 січня 2015 р.

Кіровоградська «Зірка» завершила перший збір

Матчем із сусідами по турнірній таблиці і за відстанню між містами, кіровоградці 28 січня закінчували перший навчально-тренувальний збір.

«Зірка» розпочала гру в Кривому Розі на полі тренувальної бази ФК «Гірник» доволі жваво. Кіровоградці контролювали м’яч, «Гірник», переважно, оборонявся. І, як і в Білозір'ї, практично перший же момент біля воріт «Зірки» призвів до голу: подача Боровського з кутового знайшла Баєнка, який скинув головою м’яч у центр під удар Андрію Григорику. Останній не схибив.

Гості пішли вперед, і вже за сім хвилин чудову нагоду зрівняти рахунок мав Мостовий після втрати м’яча господарями. Але Андрій чомусь вирішив віддати передачу, хоч до воріт було не більше 13 метрів. На передачу ніхто з партнерів не встиг і момент було змарновано.

Ще за декілька хвилин господарі ледве не подвоїли рахунок, коли в центрі поля помилився Максим Ковальов, а на 31-й хвилині вже врятував молодий голкіпер кіровоградців Роман Льопка.
У другому таймі склад «Зірки» оновився практично повністю, окрім Романа Льопки. У кіровоградців мав момент після перерви Олександр Акименко, а у господарів один із новачків влучив у поперечину.

В останній чверті гри «Зірка» заробила право на декілька штрафних ударів, які виконували і Олександр Акименко, і Григорій Баранець, але м’яч не йшов у ворота. Окрім того, наприкінці матчу арбітр поєдинку ледве не втратив важелі гри: по черзі серйозні травми отримали Микола Рибалко та Антон Кілик. Останнього навіть довелося замінити.
Рахунок до кінця зустрічі кіровоградці так і не зрівняли, хоча чимала група підтримки (фанати знову приїхали підтримати «Зірку» в товариському матчі!!!) і гнала гостей вперед до останньої хвилини.
Тож перший навчально-тренувальний збір «Зірки» закінчено. Тепер наших футболістів чекає другий збір і турнір в Полтаві на Кубок Пожечевського.

«Гірник» (Кривий Ріг) – «Зірка» (Кіровоград) – 1:0 (1:0).
28 січня 2015 року (середа). Початок о 12:00. Кривий Ріг. Тренувальна база ФК «Гірник» (штучне поле). 200 глядачів. – 1 С.
Арбітр: Левченко Максим (Кривий Ріг).
Асистенти арбітра: Скрипка Андрій (Кіровоград), Оксаніч Анатолій (Кривий Ріг).
«Гірник»: Зарубін Руслан (новачок, 46), Солдат Ігор (Васильєв Сергій, 46), Баєнко Володимир (Ходуля Ігор, 46), Павлов Віталій (новачок, 46), Буряк Ігор (Голуб Андрій, 46), Горват Олександр (новачок, 31; Бука Ігор, 61), Григорик Андрій (к/к) (Рябов В’ячеслав, 46), новачок (Дорош Роман, 46), Боровський Богдан (новачок, 31; Перін Юрій, 61), Нудний Сергій (Тимченко Ігор, 46), Ситало Артем (новачок, 46). Головний тренер: Приходько Геннадій.
«Зірка»: 32. Льопка Роман, 2. Допілка Олег (15. Кілик Антон, 46; 13. Хоменко Дмитро, 84), 5. Бочкур Роман (к/к) (13. Хоменко Дмитро, 46; 79. Бочак Роман, 79), 55. Ковальов Максим (17. Кривошей Єгор, 46), 11. Бацула Андрій (23. Осипенко Олексій, 46), 18. новачок (7. Сідельник Денис, 46), 16. Баранець Борис (22. Баранець Григорій, 46), 77. Чичиков Олексій (10. Рибалко Микола, 46), 21. Загальський Ігор (24. Тітов Дмитро, 46), 4. Мостовий Андрій (9. Щедрий Артем, 46), 99. Локтіонов Роман (50. Акименко Олександр, 46). В.о. головного тренера: Лавриненко Сергій.
Гол: 1:0, Григорик Андрій (17).
Попередження: Ситало Артем (8), новачок «Гірника» (33), Баранець Борис (41), Сідельник Денис (63).