• Головна
  • Мешканців м. Долинська годують обіцянками
15:27, 31 січня 2015 р.

Мешканців м. Долинська годують обіцянками

В редакцію 0522.ua надійшов лист, публікуємо без змін.

Обіцянки ждемо, «другий рік» від КП «Центр». Що цікаво, як виконуються заяви в КП «Центр» по телефону.

Читаємо об’яву на вхідних дверях будинку по вулиці Новій, 54 під’їзд №2: «Просимо жителів дому сповістити по телефону про неполадки по утепленню під’їзду».

Телефоную до диспетчерської данного підприємства і говорю: «Пане диспетчере, дійсно є така проблема. У 54-му будинку, в зазначеному місці зламані двері, які потрібно терміново відремонтувати, щоб батарея у під’їзді на першому поверсі не розмерзлася. Пришліть будь-ласка людей, нехай відремонтують».

Дуже дивною виявилася відповідь диспетчера на сповіщення: у нас немає матеріалу. Телефонували й на другий день – без відповіді, ніхто не приходить і не поцікавилися який «матеріал» потрібно. А необхідно всього: 2 рейки ущільнюючі для дверей, 0,8 м2 фанери, 2 дверні завіси і 20 штук гвіздків.

Через неділю йду на прийом до шановного Андрія Кушка. Зустріч відбулася. Поважний начальник КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення» при Долинській міській раді дуже уважно вислухав заявку мешканців другого під’їзду з опущеною головою.

- Завтра зробимо, обов’язково! – відповів Андрій Володимирович, при цьому щось записуючи у блокнот.

Його відповідь так і висить десь в повітрі з грудня 2014 року, а зараз 2015 рік – і нічого по утепленню вхідних дверей під’їзду не зроблено.

2 рейки, або стрічки ущільнюючі, звукоізоляційні 70мм довжиною 30м, у нас в Долинській коштують 150 грн, фанера 1м2 коштує 80 грн, 2 дверні завіси по 9 грн 52 коп. та 1 кг цвяхів за 18 грн. Цей рецепт коштує в суммі 267 грн 04 коп.

Виникає два питання: чому підприємство навіть не проявило ініціативу щодо данної проблеми мешканців данної дев’ятиповерхівки? І якщо в підприємства немає матеріалів, то чому міська рада, яка є засновником підприємства не вирішила цю ситуацію, адже що для неї ці 267 грн, якщо в них надходжень до міського бюджету за 2014 рік близько 5 млн. грн.

Все стає зрозумілим, коли слово Долинської міської ради та їх прихвоснів розходиться з ділом. Недарма кажуть: «хто багато обіцяє, той мало дає».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Долинська проблема
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...