• Головна
  • Популярні і перевірені методики визначення статі дитини
16:50, 30 січня 2015 р.

Популярні і перевірені методики визначення статі дитини

Сьогодні вже не скажеш, кому прийшло в голову планувати стать дитини, але те, що це було дуже давно - вже аксіома. Подейкують, що родоначальниками методик визначення статі дитини були китайці, які займалися цим питанням ще на зорі тисячоліття. Багато води утекло з тих пір, а спостережні мами і тата придумали ще тисячу витончених методик, які дають відповідь на питання: як визначити стать дитини. Поговоримо про найцікавіші.

  

1. Цікаві розрахунки

Розрахунки ці сильно нагадують таблицю древнекитайского методу планування статі дитини, але представлені звичайною формулою: (Х + У + М + 3) / 2. Х - це кількість повних років жінки, У - місяць її народження, М - це місяць зачаття дитини. Якщо цифра вийшла непарній, то буде хлопчик, якщо непарній - дівчинка.

Жінки стверджують, що це чи не найточніша методика визначення статі майбутнього малюка.

 

2. Медичні методики планування

Так, це дорого. Можна з упевненістю сказати, що невиправдано дорого, враховуючи те, що є маса набагато більш простих, ефективних і безкоштовних методик, що дозволяють досить точно спланувати стать дитини. Заснована вона на сортуванні чоловічих Y-хромосом і жіночих X-хромосом. Визначають тип хромосоми допомогою спеціального аналізу, сперматозоїди в залежності від статі забарвлюються розчином і розділяються лазером. Такий метод планування хороший при штучному заплідненні, але не підходить здоровим парам. У деяких європейських країнах, а також в Японії, Австралії, Канаді та Індії медичні методики планування статі дитини заборонені на законодавчому рівні - це загрожує порушенням балансу. Не вітається вона і в країнах, де стоять обмеження на кількість дітей (наприклад, в Китаї).

 

3. Визначення статі дитини за методом Честермен-Філліпса і Мартіна Янга

Метод заснований на тому, що Y-сперматозоїди легше, швидше і більш рухливими, але вони не такі живучі, як Х-сперматозоїди. З цього випливає, що хлопчика можна зачати саме в день овуляції, в той час як зачаття дівчинки потрібно виробляти за 2-3 дні до овуляції. Через добу після овуляції спроби слід припинити: на думку Мартіна Янга це збільшує ризик викидня і вроджених вад.

Сама методика такого планування статі дитини не зовсім точна і виправдана, проте відсоток «попадань в точку» набагато вище, ніж при традиційному зачатті.

   

4. Методика температурного впливу

Так-так! Саме вона може вплинути на стать дитини. Якщо ви хочете хлопчика і плануєте зачаття на зимовий період, то чоловікові доведеться одягати теплу нижню білизну і берегти ноги від переохолодження - низькі температури вкрай негативно позначаються на чоловічих сперматозоїдах, в той час як живучі жіночі негативних погодних проявів навіть не помітять.

 

5. Гармонійне планування

Якщо вірити творцеві цієї методики, у будь-якого чоловіка і жінки є певний потенціал енергії. У момент зачаття дитини переважає або чоловіча, або жіноча енергія, від якої і залежить стать малюка. А ось на обсяг цієї енергії впливає різниця у віці подружжя.

Чому методика Некрасова називається гармонійним плануванням? Та тому, що він вираховує відсоток гармонійності пари виходячи з віку подружжя. За якими критеріями оцінюється цей показник - таємниця за сімома печатками.

Розрахунки проводяться платно, але 100% гарантії вам ніхто не дасть. Швидше за все, ця методика була придумана не самим паном Некрасовим, а перероблений якийсь відомий метод планування статі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...