• Головна
  • На Кіровоградщині міліціонери з іншими відомствами відпрацьовують злагодженість дій у разі виявлення вибухового пристрою
16:45, 4 лютого 2015 р.

На Кіровоградщині міліціонери з іншими відомствами відпрацьовують злагодженість дій у разі виявлення вибухового пристрою

Відповідні заходи вживаються з метою підвищення ефективності та належної підготовки до безперебійної роботи усіх задіяних служб та їх оперативного реагування на виникнення подібних ситуацій.

Так, у селищі Петровому участь у навчаннях спільно з правоохоронцями взяли представники пожежної рятувальної частини, газової дільниці, медичного закладу, селищної ради та районного відділу «Кіровоградоблаенерго».

- За легендою до райвідділу міліції надійшло повідомлення від чергового місцевої пожежної частини про те, на території центральної районної лікарні знаходиться вибуховий пристрій, - розповів начальник Петрівського РВ УМВС України в області Євген Чуйко. – На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група.

У ході реагування на повідомлення правоохоронцями та представниками зазначених служб і підрозділів були вжитті заходи щодо проведення евакуації персоналу та відвідувачів з будівлі та прилеглої території; взяття під охорону зони можливого ураження та недопущення потрапляння до неї людей і техніки; відключення об’єкта від систем газопостачання та електропостачання; зосередження сил цивільного захисту; підготовки бригади швидкої допомоги до надання допомоги постраждалим; організації роботи оперативного штабу; проведення обстеження будівлі та території на предмет виявлення вибухових предметів; знешкодження виявленого вибухового пристрою.

Також подібні навчання днями пройшли і у селищі Добровеличківці. Правоохоронці разом з працівниками районного відділу управління Державної служби з надзвичайних ситуацій відпрацювали дії зі знешкодження умовного вибухового пристрою, який був «закладений» під торгівельним закладом.

За словами начальника Добровеличківського РВ УМВС в області Ігоря Тельного, спільні навчання сприяють підвищенню рівня тактики взаємодії, у першу чергу, працівників міліції та рятувальників, у разі можливого виникнення таких ситуацій та відповідного реагування на них.

Правоохоронці нагадують - про підозрілих осіб, невідомі предмети, що можуть бути схожі на вибухові пристрої, або залишені без нагляду речі, повідомляйте за «телефоном довіри» УМВС: (0522) 24-15-60 (цілодобово) або до найближчого відділення міліції за номером спецлінії «102».

#спільні навчання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...