Прокуратуру Кіровоградської області очолив Анатолій Коваленко

4 лютого, заступник Генерального прокурора України Олег Бачун представив колективу нового керівника – старшого радника юстиції Анатолія Коваленка.

Захід відбувся за участі керівництва органів влади, місцевого самоврядування, правоохоронних і судових структур, представників ЗМІ та громадськості.
Розпочинаючи свій виступ, Олег Бачун запросив присутніх вшанувати хвилиною мовчання пам'ять Героїв, полеглих за Україну. Після чого ним оголошено наказ Генерального прокурора України від 3 лютого, яким Анатолія Коваленка призначено прокурором Кіровоградської області.
В ході представлення Олег Бачун коротко зупинився на нагальних питаннях роботи наглядового відомства регіону та змінах в системі органів прокуратури в цілому. «В області є позитивні напрацювання, зокрема боротьба з корупцією серед чиновників, при цьому потребують доведення до логічного завершення резонансні провадження, особливо по подіям місцевого Євромайдану. Законні рішення в судах по кожному такому провадженню доведуть суспільству ефективність вашої роботи», - підкреслив Олег Володимирович.
Своєю чергою, присутні керівники органів влади та місцевого самоврядування привітали Анатолія Івановича з призначенням на посаду, побажавши йому гідно винести усі випробування на новому робочому місці.
Водночас прокурор області наголосив, що усвідомлює високу відповідальність керувати наглядовим відомством регіону у важкі часи. Він також окреслив пріоритети роботи прокуратури за його керівництва: «Пріоритети прості, корисні для держави та зрозумілі для суспільства. У взаємодії з органами влади, місцевого самоврядування, правоохоронної системи та за обов’язкової участі громадськості вивести державу та рідну Кіровоградщину на новий європейський рівень».

98 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua