• Головна
  • У Кіровограді правоохоронці провели у школах низку профілактичних заходів
08:30, 6 лютого 2015 р.

У Кіровограді правоохоронці провели у школах низку профілактичних заходів

Протягом тижня у навчальних закладах міста Кіровограда працівники міліції зустрілися з понад 2 тисячами учнів різних вікових категорій.

Окрім бесід та лекцій на правову тематику, проведення з учнями ігор, школярам також було запропоновано переглянути відповідні відеоматеріали.

Під час спілкування неповнолітнім роз’яснили про настання кримінальної відповідальності за скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів. З дітьми, які перебувають на внутрішньошкільних обліках, правоохоронці провели індивідуальні бесіди.

На інформаційних дошках та веб-сайтах навчальних закладів було розміщено фото та відомості про працівників кримінальної міліції у справах дітей Кіровоградського міськвідділу, аби учні знали, до кого їм звертатися за допомогою у разі необхідності.

Також у рамках заходів правоохоронці зустрічалися з керівництвом навчальних закладів та обговорювали шляхи подальшої співпраці. Зокрема проведення роботи, спрямованої на запобігання вчинення неповнолітніми чи стосовно них кримінальних та адміністративних правопорушень.

#міліція
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...